30 nejkrásnějších šatů na silvestrovský večírek!

Žmouláte v ruce pozvánku na pracovní vánoční večírek a lámete si hlavu s tím, co si obléknete. Pokud váš zaměstnavatel není třeba fanoušek Star Treku a vy nemusíte dorazit v hořčicovém tričku s logem rakety, bude nejlepší, když vsadíte na glossy styl. Takže flitrované, metalické, sametové i saténové šaty jsou tou nejlepší volbou. Našly jsme pro vás třicet těch nejzářivějších šatů, které ve kterých zazáříte i o pár dnů později na silvestrovské párty. 

Na večírku musíte být vidět - to je pravidlo číslo jedna. Rozhodně to však neznamená, že vaše šaty musí být nejkratší ze všech, a navíc ještě s výstřihem hlubokým jako Macocha. Takhle se to nehraje! V kurzu je rafinovanost, ne lacinost. Takže stejně jako loni platí: vsaďte na metalické materiály a flitry. Ale tím to rozhodně nekončí.

Pro večírky jsou jako stvořené i další trendy, které ovládly celou letošní sezonu. Ano, je to luxusní samet a svůdný satén. V neposlední řadě nesmíme zapomenout ani na záblesk budoucnosti v podobě třásní, které se stanou jedním z nejvýraznějších trendů příštího roku. A když si je oblečete už letos, jednoznačně zazáříte. A až to v nich roztočíte na tanečním parketu, stanete se hvězdou celého večera.

Velkou neznámou se může stát i výběr doplňků. Pamatujte na to, že když jsou šaty natolik výrazné, že působí jako šperky, není třeba se ještě více zdobit. Třpytivé sandálky nebo lodičky to ještě snese, ale psaníčko mějte méně výrazné, stejně tak náušnice. Pokud však vsadíte na jednobarevné sametové šaty, které jsou sice v kurzu, ale samy o sobě tak trochu fádní, ve výběru doplňků se můžete pořádně rozvášnit.

Tipy na třicet božských šatů na večírek najdete v galerii: