28 tipů na jarní outfity, které musíte okopírovat. ASAP

5. března 2017
Street style Fashion Week Paris/Milan • Foto: profimedia.cz

Jelikož se jaro začíná pomalu a jistě hlásit o slovo, buďme na něj připravené. Jestli jste na tom stejně jako my, určitě se už nemůžete dočkat, až oblečete plisované sukně, křiváky, barevné lodičky a shodíte teplé šály a ještě teplejší bundy. A co na sebe? Tyhle jarní outfity, kterým neodoláte. Na každý den jiný.

Přeci jen slunce nemá ještě tolik síly, aby nás zahřálo jen v letních šatech, a proto ještě chvilku zůstaňme u delších rukávů a teplých svetříků. Ideální může být rolák, do kterého zahalíte krk a nepotřebujete žádnou šálu. Kdo ještě neoprášil koženou bundu, je nejvyšší čas. Stejně tak trenčkot a džínovou bundu. A pod tyhle základní kameny šatníku můžete kombinovat.

Milano Fashion WeekMilano Fashion WeekAutor: pinterest.com/ street style Milano Fashion Week

Konečně sukně a barvy

Ano, je ten nejvyšší čas. Volit můžeme ze začátku ještě ty delší, ideální v midi délkách. Prim budou hrát plisované sukně, které už nás bavily na podzim. V kombinaci s koženou nebo džínovou  bundičkou se ponesete ulicí jako chic víla.

Street style Fashion Week Paris/MilanStreet style Fashion Week Paris/MilanAutor: profimedia.cz

Květy, volánky, kostky a  nesmrtelné proužky, vše je vítáno. Košili ledabile zastrčte za kalhoty, ale i za sukni. Jako must have doplněk jednoznačně  sluneční brýle. A samozřejmě malé barevné kabelky.

Dost slov, jde se kombinovat. Tady je inspirace.

Fotogalerie

27 fotografií

Jdi na homepageZpět na začátek
1080p 720p 360p
Další příběhy

Horoskopy