20 nejkrásnějších vánočních svetrů nejen pro milovníky sobů a sněhuláků!

Ať už si potrpíte na roztomilé vánoční kýče nebo dáváte přednost raději decentním zimním motivům, hravé vánoční svetry vás naladí na tu správnou sváteční vlnu. Miloval je vyvolený Bridget Jones, Mark Darcy a věřte, že si je oblíbíte i vy! 

Pro někoho můžou být svetry se sněhuláky, soby, tučňáky a vánočními stromečky doslova noční můrou. Jiní si bez nich už nedokážou období svátků ani představit. Pokud patříte mezi ty, kterým z infantilních vánočních motivů naskakuje husí kůže, ještě to neznamená, že sváteční svetry nejsou nic pro vás.

Každý si totiž pod vánočními svátky může představit něco jiného. Někomu navodí vánoční náladu právě výše zmiňovaná zvířátka, jiným zase zasněžené vrcholky hor, blýskavé kamínky připomínající třpyt padajících vloček, flitry evokující divoký silvestrovský večírek nebo třeba roztomilé bambulky vyjadřující tu pravou domácí pohodu. A tohle všechno můžete hrdě nosit na svém svetru!

Když už jeden nebo více takových kousků přibyde do vašeho šatníku, rozhodně je využívejte na maximum. Jako první vás pravděpodobně napadne, že vám skvěle poslouží na horách nebo si hned představíte, jak v něm sedíte u krbu na chalupě. Kdybyste ho oblékala jen k těmto příležitostem, byla by to věčná škoda. Nebojte se vánoční svetr zapojit do svého běžného šatníku. Oblékněte pod něj třeba džínovou nebo kostkovanou košili a nechte vykukovat límeček a rukávy nebo ho zakasejte do své oblíbené sukně, obujte lodičky a vyrazte na večírek.

Svetřík s flitry, Zara, 899 Kč

Tipy na božské vánoční svetry najdete ve fotogalerii: