15 outfitů Kate Middleton, které nosila předtím, než se stala vévodkyní! | Ženy.cz
 


15 outfitů Kate Middleton, které nosila předtím, než se stala vévodkyní!

3. července 2017 • 06:00
Fotografie
Fotografie • Foto: internal

Ještě před pár lety byla Kate Middleton jen obyčejná holka, do které se na univerzitě zamiloval její spolužák. Jenže on byl shodou náhod princ. Dnes má titul vévodkyně z Cambridge a je jednou z nejvlivnějších žen na světě. 

Ženy po celém světě Kate milují, a to především pro její laskavost, neustálý úsměv, nadšení pro rodinu a v neposlední řadě i díky vytříbenému elegantnímu šatníku. Vévodkyně z Cambridge se totiž obléká podle královských pravidel a jen málokdy šlápne vedle. V jejím módním repertoáru dominují kabáty různých barev, padnoucí kostýmky a prudce elegantní šaty. Většinu těchto kousků zdobí pásek s nápadnou sponou, kterým Kate nahrazuje doplňky a zároveň si jím krásně tvaruje postavu. 

Dnes má Kate jasno! Ví, že ideální délka šatů i sukně je těsně nad kolena, že jí lichotí krajkové šaty nebo že barevně sladěný klobouk dodá modelu nefalšovaný královský šmrnc. Předtím, než se stala snoubenkou a později i manželkou prince Williama, svůj šatník tolik neřešila. I tehdy byla ovšem krásná a měla perfektní postavu, takže jí prakticky slušelo všechno. Rozhodně však měla před více jak deseti lety v šatníku opravdu hodně pohodlných džínů, ve kterých ji dnes uvidíme jen zřídka. Také tričko s flitry a minikraťásky už jsou minulost.3523892:gallery:true:true

Podívejte se, jaké outfity nosila, než se zasnoubila s Williamem: 

Fotogalerie

1 fotografie

Podívejte se, jak to Kate slušelo na Royal Ascot před pár dny: 

Královská rodina přijíždí na Royal Ascot VIDEO Youtube.com

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy