sexmagie

sexmagie

Jak změnit nudný sex ve fantastický? Těchto 5 triků vlije do vašeho intimního života novou energii

Nacházíte se v dlouhodobém vztahu, který začal (nejen v posteli) stagnovat? Nebo prostě jen bažíte po nových intimních zážitcích? Vyzkoušejte těchto pět tipů, které vám vlijou novou krev do žil.

1. Dívejte se do očí

Nebojte se, nebude to divné. Je vědecky dokázáno, že pohled do očí a navázání kontaktu jsou jedním ze způsobů, které vás dostanou rychle do varu. Pohledem do očí se totiž prohloubí emocionální pouto, které speciálně u žen působí jako zázrak. Zkuste vydržet alespoň šedesát vteřin, samozřejmě že čím déle to vydržíte, tím hlubší bude pouto.

TIP NA VIDEO: Jaký vliv má orgasmus na organismus?

Video placeholde

2. Zahrajte si hru

Je to hra na dráždění. Otočte ho na záda, sedněte si na něj a řekněte: „Pravidla teď určuji já, takže pořádně poslouchej.“ Potom mu oznamte, že nesmí vyvrcholit, dokud to nepovolíte – a stejně tak vy. Potom si navzájem laskejte a drážděte erotogenní zóny a pokaždé, když budete moc blízko, tak přestaňte na chvilku. Sexuální napětí poroste a v okamžiku, kdy si konečně dovolíte vyvrcholení, můžete pravděpodobně očekávat výbuch sopky.

3. Tělo na tělo

Opřete polštář o stěnu v čele postele nebo kdekoli, kde si může sednout. Vy si sedněte obkročmo na něj, přitiskněte se na něj co nejtěsněji a začněte se líbat. Jemně i vášnivě a pokračujte tak dlouho, dokud se nedostanete do té správné nálady!

4. Přesuňte se jinam

Přestaňte dělat to, co právě děláte, vstaňte, vezměte ho za ruku a doveďte ho do koupelny, na gauč v obýváku, do kuchyně k lince nebo na schodiště. Klíčové je to, abyste změnili prostředí. Jakmile jste mimo postel a ložnici, rázem zažíváte něco jiného. Také ten pocit, že vás na slovo poslouchá a cestou k vámi vybranému místu si vás pěkně prohlíží od hlavy až k patě, to je hodně sexy.

5. Posilte smysly

Vezměte šátek nebo kravatu a střídejte se v tom, že jeden nebo druhý budete mít zavázané oči. Jakmile se totiž zbavíte jednoho vjemu, všechny ostatní se prohloubí. Můžete mu také nasadit sluchátka a pomocí hudební kulisy ho uzamknout v jeho vlastním světě, do kterého budete vstupovat jen pomocí dotyků a sexuálního dráždění. Rozhodně se pak vyměňte, protože o tenhle zážitek nechcete přijít.

Doporučujeme

Načíst další články