Potraviny, které nakopnou metabolismus a zahřejí. Co si dopřejte každý den? | Ženy.cz
 


Potraviny, které nakopnou metabolismus a zahřejí. Co si dopřejte každý den?

8. listopadu 2019 • 06:00
• Foto:istock.com

Pokud vás trápí kila navíc a přemýšlíte, jak upravit jídelníček, zaměřte se v první řadě na to, aby byl vyvážený. Měl by obsahovat komplexní sacharidy, bílkoviny, ovoce a zeleninu, zdravé tuky i dostatek tekutin. Pak jsou tady ale i potraviny, které dokáží povzbudit metabolismus a s hubnutím pomoci. Které to jsou?

Ještě, než se pustíme do výčtu potravin, které zrychlí metabolismus, řekněme si na rovinu: Pokud nebudete jíst zdravě, pak vám ani kilo chilli papriček denně zhubnout nepomůže. Pokud je ale zařadíte do zdravého jídelníčku, pomohou vám metabolismus nastartovat. Možná ho máte zpomalený kvůli nejrůznějším dietám, které jste zkoušeli držet, nebo kvůli hladovění. Každopádně pokud si dopřejete následující potraviny, kromě benefitu v podobě zrychlení spalování vás většina z nich ještě zahřeje, což je teď na podzim a v zimě naprosto ideální.

Potraviny, které zrychlí metabolismus, najdete v naší galerii:

Fotogalerie

11 fotografií

Autor: aši
Klíčová slova:  jak zhubnout
Jdi na homepage Zpět na začátek

Jak zhubnout

Partie Za jaký čas Kolik kg Jakým způsobem Jak zhubnout za týden Jak zhubnout za měsíc Břicho Zadek Stehna Boky Nohy Paže

V našem speciálu najdete vše, ať potřebujete zhubnout 5 kg, 8 kg, 10 kg nebo 20 kg. Všechny tipy jsou připravené ve spolupráci s odborníky. Víme, jak na ploché břicho, známe nejlepší cviky na zadek a stehna. Hubněte běháním, chůzí, plaváním, sexem nebo bez cvičení. Speciální tipy jak zhubnout po porodu. Komu pomůže Atkinsonova dieta, keto dieta, Dukanova dieta, pětifaktorová dieta a jaká jsou jejich úskalí? Jak na celulitidu, zdravý jídelníček a další tipy. Vypočítejte si své BMI. S námi zhubnete zdravě a napořád!