Martina Pártlová

Martina Pártlová Zdroj: Lucie Robinson

Martina Pártlová
Martina Pártlová
Martina Pártlová
4
Fotogalerie

Martina Pártlová: Miluju jídlo a čtení jídelních lístků

Mohlo by se zdát, že zdravý životní styl bojkotuje. A přestože pár diet vyzkoušela, vždy skončily jojo efektem. Proto si myslí, že kouzlo tkví v tom jíst pravidelně a k tomu se hýbat. Jaký je její největší sportovní výkon?

Pochází z Českých Budějovic, na které je samozřejmě hrdá. V roce 2008 se zúčastnila soutěže X Factor na Nově a skončila čtvrtá. Začala vystupovat v muzikálech, nazpívala duet Ostrava!!! s Rudou z Ostravy. V současné době koncertuje sólově, ale také jako stálý host skupiny Čechomor a je součástí tria 3v1, společně s Veronikou Arichtevou a Nikol Štíbrovou. Velmi aktivní je také na Instagramu. A tak náš rozhovor nemohl začít jinak.

Dívala jsem se na váš Instagram, kde jste nedávno postovala nějaké chlebíčky a strhla se okolo nich lavina. Všichni chtěli recept. Stává se vám to často, že by vaše recepty byly takhle populární?

Myslíte ty dva jediný recepty, který znám? Je pravda, že pokud něco vařím a dávám to na Instagram, píšou si holky o recept. Mě samozřejmě těší, že všem chutnají moje jarní chlebíčky a plněný papriky. Asi vydám kuchařku, když nad tím tak přemýšlím.

Martina Pártlová
Martina Pártlová | Zdroj: Lucie Robinson

Většinou si lidé píšou VIP osobnostem o zdravé recepty, ale ty jarní chlebíčky byly vyloženě „prasárna“…

Myslím, že lidi, co mě sledují na Instagramu, nejsou úplně z řad fitnessek a holek, co se trápí dietou. Mám tam přesně ty holky, co milují prasárny a dobrý pití.

Takže ani vy sama diety nedržíte?

Já bych strašně ráda držela diety, ale nedokážu to. Párkrát jsem to zkusila a vždy to skončilo jojo efektem, protože jsem nebyla schopná najet na ten správný životní styl a udržet si ho. No a pak tu bylo taky pár takových životních diet, které si úplně nepřejete. Když jsem zažívala nějaký krušný chvíle, nejedla jsem kolikrát celý dny. To jsem pak šla s váhou hodně rychle dolů, ale pak zase hodně rychle nahoru, když se dalo všechno do pořádku. Takže znovu jojo efekt. Ale myslím si, že důležitější než nějaká dieta je pravidelně jíst a mít pohyb.

TIP NA VIDEO: Podívejte se na krátký rozhovor s Martinou Pártlovou, kde tráví karanténu.

Video placeholde

Dá si Martina vždycky to, na co má chuť? Jak řeší svoji postavu a co s ní dělá domácí karanténa? Jak se chystá na Vánoce? Co ráda vaří, jaký je její vztah ke sportu? Nejen o tom je rozhovor s Martinou Pártlovou v aktuálním vydání časopisu Dieta. Čeká vás řada skvělých tipů na zdravá sváteční jídla a také nové trendy ve zdravém životním stylu. Objednejte si časopis v iKiosku – největší on-line trafice s poštovným zdarma!

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie | Zdroj: Profimedia.cz

Doporučujeme

Načíst další články