Konec intimní nudy v ložnici. Jak si doma zařídit vlastní sex room?

3 min čtení

3 min čtení

V červenci ovládla Netflix nová homedecorová série Jak se staví sex room. Společně s interiérovou designérkou Melanie Rose se v ní můžete naučit, jak svou ložnici postupně proměnit na místo, kde oživíte dlouhodobé vztahy, zkoumáte vlastní sexualitu nebo prostě jen relaxujete – s vibrátorem v ruce. Jak si takový pokoj lásky doma zařídit?

Sex room v mnoha z nás asi nejprve vyvolá vzpomínku na slavnou scénu ze snímku Padesát odstínů šedi. Abyste si ale doma vytvořili místo, kde můžete objevovat své sexuální chutě, experimentovat nebo prostě jen občas s partnerem či zcela sami vypnout, nemusíte si hned doma stavět pověstný červený pokoj pana Greye plný bičíků a BDSM pomůcek. Ano, spojení sex room sice na první dobrou zní trochu přehnaně, je ale jedno, jak budete tuto místnost nazývat. V první řadě jde o to, abyste se v ní cítili dobře a brali ji jako posvátné místo, kde se budete cítit uvolněně a hlavně v bezpečí.

TIP NA VIDEO: Které erotické pomůcky stojí za vyzkoušení?

Jak si takový prostor vytvořit? Po zhlédnutí netflixovské série Jak se staví sex room možná nabudete pocitu, že ve svém domě nebo bytě na to potřebujete jednu extra místnost. Jistě, pokud takové možnosti máte, směle do toho: v pokoj lásky můžete proměnit nevyužívanou pracovnu, šatnu nebo prostor v suterénu. Ne každý ovšem oplývá tak rozlehlým obydlím. Pro tyto účely tedy postačí i ložnice, kterou prostě jen uspořádáte tak, aby se stala místem, kde vám je dobře, případně ji dovybavíte několika pomůckami, které se vám mohou během vašich intimních chvil velmi hodit.

Jak si doma zařídit sex room? Podívejte se do následujících kapitol. >>>