...

... Zdroj: shutterstock.com

Víte, jakou barvu má vaše aura? Naučte se ji vidět a číst

Aura odhaluje nejen naše charaktery, duševní i fyzický stav, ale také životní cestu. Zobrazují se v ní totiž naše myšlenky i pocity. Pokud v ní dokážete „číst“, můžete se toho o sobě i o svých blízkých hodně dozvědět. Naučíme vás to.

Jak vidět svou auru?

...
... | Zdroj: shutterstock.com

Cvičení provádějte v místnosti s jednobarevnou stěnou nejlépe bílé nebo krémové barvy. Nesmí vás oslňovat žádný zdroj světla! Světla v místnosti ztlumte a postavte se asi metr před stěnu, čelem k ní. Pravou rukou předpažte a dlaň otočte tak, aby prsty směřovaly ke stropu. Prsty mírně roztáhněte a skrz ně se dívejte na stěnu. Soustřeďte se na ni, nepozorujte prsty. Po chvíli uvidíte kolem prstů výraznou šedavou, až téměř bezbarvou mlhu. V tom okamžiku přesuňte svou pozornost ze stěny na ni.

V ten okamžik mlha pravděpodobně zmizí. Když se tak stane, soustřeďte se opět na stěnu, dokud se mlha znovu neobjeví, a pokus opakujte. Ve chvíli, kdy si na mlhu zvyknete a ona před vámi už nezmizí, se podívejte na konečky prstů. Můžete vidět jemné paprsky energie, které z nich budou vycházet. Pozorujte mlhu obklopující vaši ruku – bude se neustále pohybovat. Tato mlha je vaše aura.

Tmavě červená

...
... | Zdroj: shutterstock.com

Lidé s touto aurou jsou zemití a pracovití. Obvykle rádi sportují, život si užívají, nevyhýbají se výzvám. Jsou konzervativní, opatrní, rodinně založení. Jejich nejdůležitějším úkolem v životě je naučit se vyjadřovat své emoce pozitivním způsobem.

Červená

...
... | Zdroj: shutterstock.com

Lidé s touto aurou jsou společenští, cílevědomí a neuvěřitelně vytrvalí. Mívají sklon k sebestřednosti, materialismu a netrpělivosti ke všemu, co se postaví do cesty jejich cílům. Potřeba neustálého pohybu jim však brání zpomalit a uvolnit se.

Oranžová

...
... | Zdroj: shutterstock.com

Lidé s touto aurou jsou velmi nezávislí, mají kreativní schopnosti. Rádi vymýšlejí, plánují a uskutečňují. Někdy je pro ně těžké pochopit potřeby a pocity ostatních. Tato schopnost se však může zlepšit, když dokážou odhalit svoje vlastní – často potlačované – pocity a porozumí jejich podstatě.

Žlutá

...
... | Zdroj: shutterstock.com

Lidé se žlutou aurou mají bystré myšlení a rádi přicházejí s novými nápady. Snadno konverzují – jsou schopni vést rozhovor téměř o čemkoliv. Mají báječný smysl pro humor, jsou spontánní, štědří a laskaví. Je pro ně ale těžké udržet vážnou tvář po delší dobu, což na někoho může působit lehce nadřazeně.

Zelená

...
... | Zdroj: shutterstock.com

Lidé s touto aurou jsou starostliví, zajímají se o zdraví a pohodu ostatních. Snadno vyjadřují své pocity, nijak se nesnaží je potlačovat nebo skrývat. Pokud je jejich aura mdle zelená a vypadá zkaleně, mají problém s rozhodností, jsou nešťastní a jen těžko dosáhnou svých cílů.

Modrá

...
... | Zdroj: shutterstock.com

Lidé s modrou aurou rádi cestují, nechtějí být svázaní, děsí je omezení jakéhokoliv druhu. Jsou laskaví, ochotni pomáhat. Mají vyvinutou intuici a nejlépe se rozhodují podle svého vnitřního pocitu. Lidé s mdlou modrou aurou jsou však těžcí introverti, a pokud se ocitnou v jakékoliv těžké situaci, představa, že by měli někoho požádat o pomoc, je pro ně naprosto nesnesitelná.

Fialová

...
... | Zdroj: shutterstock.com

Lidé s touto aurou jsou vysoce duchovně založení. Jsou citliví, tvořiví, mají charisma. Jsou schopní jemně motivovat a inspirovat ostatní. Přestože někdy působí odměřeně, jsou vášniví a láskyplní. Pokud svou barvu využívají správně, jejich aura vypadá jako hustý samet. V opačném případě (mdlá fialová barva) se jen těžko vyrovnávají se svou duchovní podstatou a snaží se proti ní bojovat.