sex ve vodě

sex ve vodě Zdroj: Shutterstock.com

Vrchol blaha pro muže. Sex ve vaně

Vyměňte teplou postel za teplou vodu ve vaně a pozvěte svého partnera. Koupelna může být skvělým místem pro váš milostný život! Za zamčenými dveřmi, s tekoucí vodou, vás zaručeně nikdo nebude rušit.

Scénář je jednoduchý. Nejprve uspěte děti, nebo je na jeden večer pošlete k babičce, nakupte si voňavou pěnu do koupele, voňavé svíčky a třeba i lahev bublinek a slibte si, že ten večer opravdu strávíte jen jeden pro druhého. Jak k tomu vašeho drahého donutíte? Slibte mu, že pro něj tento večer budete osobní geischou, a že mu přípravíte takovou koupel, na kterou nezapomene. A pokud by se náhodou cukal, ve chvíli, kdy ucítí vůni bylinek a levandule v koupelně a uvidí vás v krátkém župánku, rád vás tam bude následovat.

sex ve vodě
sex ve vodě | Zdroj: Shutterstock.com

2. Namydlete ho a pak pomalu smívejte pěnové bublinky z jeho těla, nejlépe měkkou mycí houbou. Snažte se být důkladná a pomalu mu omyjte celé tělo. Něžně se ho dotýkejte nejen houbou, ale svými vlkými dlaněmi. V půlce koupele můžete k němu vlézt do vany, vaše nahota, sklenička vychlazeného sektu v kombinaci s péčí, kterou mu dopřáváte, ho pěkně rozparádí.

sex ve vodě
sex ve vodě | Zdroj: Shutterstock.com

4. Přesuňte se do ložnice, dopřejte mu masáž bio kokosovým olejem, šimrejte ho pírkem po zádech, nebo mu na páteř vyskládejte nahřátá kamínky, které jste si přivezli ze společné dovolené. Po tomhle všem vám bude určitě zobat z ruky.

Článek připravila redakce Blesk pro ženy.

Doporučujeme

Načíst další články