Tryskáče, peníze v záchodě a okázalý luxus: Jak se chlubí zlatá mládež na Instagramu?

Mají peníze a nestydí se za ně. Co na tom, že finance pocházejí od rodičů a že oni sami si často nevydělali ani korunu! Zlatá mládež tohle neřeší. Obří úsilí ale věnují svým fotkám a prezentaci svého luxusu. Na sociálních sítích se doslova předhánějí v tom, jak dát své neomezené možnosti najevo. Našli jsme pro vás nejzajímavější fotky těch nejbohatších lidí!

O svém privilegovaném postavení moc dobře vědí a nezapomínají to zbytku světa metat do tváře... Zlatá mládež se pravidelně chlubí svým životním standardem na internetu a nejednou už vzbudila vlnu nevole sobeckým plýtváním a naprostým znevažováním hodnoty věcí.

Co naplat, pro většinu z nás nepředstavitelný luxus jim jen tak sám od sebe spadl do klína, a tak si tihle mladí užívají, jak jen mohou... Milionové dárky od rodičů jsou pro ně samozřejmostí a není nic, na co by neměli dost peněz.

Po sériích fotek, na kterých se chlubí mladí zbohatlíci z Číny, Hongkongu, Londýna či Singapuru vznikla také kolekce fotek potomků ruských oligarchů. Nad některými snímky zůstává rozum stát!

Podívejte se na video, kde mladík používá živého pejska k leštění kapoty svého luxusního auta!