Tomáš Matonoha vyvedl celou rodinu. Kolik potomků s manželkou Lucií vůbec vychovává?

Herec Tomáš Matonoha je velmi žádaný a tím i vytížený herec. Ostatně podobně jako jeho půvabná žena, herečka Lucie Benešová. Přesto si manželé najdou čas na společné chvíle se svou početnou rodinou.

Sympatický pár tvoří Tomáš Matonoha, který proslul osobitým pozdravem Komunistické straně v pořadu Na stojáka či jako jeden z pilířů kultovního sitcomu Comeback, s atraktivní Lucií Benešovou, již si diváci mohou pamatovat např. jako kariérou posedlou učitelku v seriálu Gympl s (r)učením omezeným či ráznou choť policisty v podání Pavla Nečase ve Vinařích.

Tato herecká dvojice, jež se poznala v roce 2003 během natáčení povídky Muž, kterého chtějí, se na rozdíl od řady záletných kolegů může pochlubit nejen spokojeným manželstvím, ale též velkou rodinou. Společně vychovávají čtyři děti – dvě vlastní (Lara, Štěpán), jedno osvojené (Sára) a jedno z Luciina předchozího vztahu s kolegou Filipem Blažkem (Lucián).

Přes pracovní vytížení obou známých herců se najdou chvíle, které patří jen jejich rodině: ať na výletě, společné dovolené či třeba na sushi party.