Prsaté celebrity

Prsaté celebrity Zdroj: archiv, profimedia.cz

Julie Zugarová má ňadra šíslo 5
Korzetový, kosticemi zpevněný živůtek a v půli boků nasazená krinolína vypadají dramaticky, ale vnady Dominiky  ubírají modelu na noblese, strhávají na sebe pozornost. Po aristokratickém výrazu, jenž by kreaci umocnil, ani památky.
Silikonová královna Dominika Mesarošová
Modelky, které se léta nenáviděly, se usmířily a okamžitě zkoumaly, která má větší silikony
Dominika Mesarošová a jejjí přetékající poprsí
33
Fotogalerie

Nejošklivější prsa šoubyznysu: Plastiky, co se vážně nepovedly!

Nesouměrná ňadra, zpackané plastiky, nepřirozené silikony. Chirurgové, a někdy i sama příroda, se na přednostech mnoha českých i světových celebrit skutečně vyřádili.

Většina českých hvězd své přednosti na odiv příliš nevystavuje. A ty které ano, mají ňadra obvykle téměř dokonalá. Ať už díky přírodě, šikovným rukám českých plastických chirurgů či tvarujícímu a objem zvětšujícímu prádlu.

I u nás se však najdou výjimky. Silikonové krásky, které jsou přesvědčené o tom, že rozpůlený meloun na kostnatém hrudníčku je neodolatelný a sexy. Tyhle "airbagy" však mohou být praktické snad jen ve výprodejové tlačenici nebo v kotli na koncertu některé z populárních hvězd. Volný prostor před vámi je totiž zaručen!

Prvenství si zaslouženě odnáší finalistka České miss 2009, Julie Zugarovová. Ta se po dvou plastických operacích dopracovala až k vnadům velikosti šest. Plastičtí chirurgové jí totiž voperovali implantáty o velikosti neuvěřitelných 830 mililitrů!

To je samo o sobě dosti šílené. Ale ještě šílenější je, že si tahle svá megaprsa pojmenovala. „Má ňadra se jmenují Julie a Nella,“ tvrdí útlá černovlasá, která je přesvědčená o tom, že její obří prsa jsou vkusná a prý vůbec nepůsobí vulgárním dojmem.

Na paty jí šlape sexbomba Dominika Mesárošová, která se pyšní bujnými silikonovými pětkami. Poslední operaci modelka absolvovala v roce 2008, kdy si v srpnu nechala už jednou zvětšovaná prsa "přifouknout" o dvě velikosti na číslo pět.

Jak tehdy přiznala, udělala to hlavně kvůli sobě. Doufala, že větší poprsí jí přinese více zakázek. A nemýlila se. Teď však uvažuje o dalším zvětšení. Z "trůnu" jí totiž sesadila právě "misska" Zugarová.

V galerii pod hlavní fotografií se můžete podívat, ke kterým českým herečkám nebyla příroda příliš štědrá. Svá ňadra před kamerou odhalila například Bára Munzarová, Daniela Kolářová, Míša Maurerová a další.

Snad nejošklivější prsa světového šoubyznysu má herečka Tori Spelling, která se proslavila jako Donna v seriálu Beverly Hills 90210. Ta podstoupila plastiku už ve dvaceti letech. Toužila si splnit svůj sen. Stát se sexbombou s plným poprsím.

Operoval ji však zřejmě nějaký břídil. Její prsa totiž vypadají jak splasklé měchy. A její hrudník "zdobí" nehezká prohlubeň. Ani po několika opravách není její dekolt perfektní. Bohužel Tori místo toho, aby zpackané poprsí zakrývala, hrdě ho všude ukazuje...

Článek připravil Blesk pro ženy.