Sexuální trapasy: Předčasný orgasmus i hledání klitorisu

10. ledna 2017 • 15:15
 • Sexuální trapasy: Předčasný orgasmus i hledání klitorisu

  Sexuální akt by měl být v první řadě přirozený. Pokud se bere sex příliš vážně nebo se postupuje podle erotických příruček, velmi často potom dochází k milostným trapasům. Podívejte se na ty nejčastější.

 • Ztracený klitoris

  Znáte to? Partner vás chce navnadit na sexuální akt stimulací klitorisu, ale ne a a ne ho objevit. Nenechte svého miláčka tápat a navigujte ho slovně nebo mu něžně chytněte ruku a zaveďte ho na kouzelné místo. Ani jeden z vás se nemusí cítit trapně, protože je to naprosto přirozené.

 • Raz, dva, tři... a je hotovo

  Nekonečné polibky a romantická atmosféra vás svedou na myšlenku sexu. Z dokonalé předehry sklouznete do sexuálního aktu a těšíte se na DLOUHÉ a něžné milování.

  Když v tom je najednou po všem. V žádném případě si ze svého partnera nedělejte legraci, muži berou předčasné vyvrcholení jako naprosté selhání. Přitulte se k němu, po chvíli ho začněte líbat a odstartujte druhé kolo.

 • Ležící spící

  Můžete se přetrhnout a jeho chlouba je stále ve zvadlé pozici? V této situaci se muži cítí strašně a začínají se jim hlavou honit hororové myšlenky o impotenci.

  V ženských hlavách se zase tvoří scénáře o tom, jak už svého partnera nepřitahují. Oba na své negativní myšlenky okamžitě zapomeňte, promluvte si o tom a společně určitě přijdete na ten pravý důvod. Za výjimečné poruchy erekce může často nervozita, strach, alkohol nebo vyčerpání.

 • Zápas v ringu

  Toužíte po vášnivém sexu, při kterém budete "skákat" z polohy do polohy, a namísto toho zjistíte, že jste spíše protihráči než spoluhráči? To, že se milenci při aktu někdy podobají spíše dvěma zápasníkům juda, je velmi časté.

  Nejčastěji tento problém nastává, pokud se s partnerem ještě dobře neznáte. Dejte tomu čas a trénujte. Uvidíte, že za pár měsíců se společnému trapasu od srdce zasmějete.

 • Sexuální bolístky

  Myslíte si, že jste přebornice v orální sexu, ale při "něžném" okusování penisu jeho majitel s křikem cuká? Ani žvýkání bradavek a zarývání nehtů do zad nemusí mít vždy úspěch. Základem je komunikace! Zeptejte se svého milého, co má rád, co chce vyzkoušet, a jaký je jeho práh bolesti.

  Domluvte se, že pokud mu bude něco nepříjemné, poví vám to a vy se neurazíte. Hlavně nenabývejte dojmu, že domlouvání se o sexu dělá sex nepřizeným. Naopak! Časem se dostanete do absolutní symbiózy.

  Samozřejmě tímto výčtem sexuální trapasy nekončí. Je jich zkrátka nespočetně mnoho a k intimnímu vztahu patří. Proto nezoufejte - učený z nebe nespadl! A hlavně berte sexuální průšvihy s úsměvem.

  Článek připravil Blesk pro ženy.

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy