..

.. Zdroj: shutterstock.com

Sexuální slabiny podle zvěrokruhu. Jaké jsou ty vaše?

Všechno se dá svést na hvězdy. Jakýkoli neúspěch, špatný den, ale i to, když vám třeba nejde něco v posteli. Věříte na vliv hvězd a na konstelace při vašem narození? Vězte, že i sexuální dovednosti jsou pod tímto vlivem. Zjistěte, co vám osud nenadělil do vínku! Poradíme vám, jak to napravit. 

Pokračování 2 / 13

Beran

..
.. | Zdroj: shutterstock.com

Rychlost a uspěchanost je nevýhoda Beranů. Vletíte do postele jako kulový blesk, a už jste zase venku. Mnoho Beranů touží po pomalejším sexu a prodloužení zážitků, ale mají nutkání všechno urychlovat.

Co s tím: Snažte se myslet na to, že nesmíte spěchat. Prodlužujte předehru, co to jde. Během sexu si dávejte pauzičky a můžete hrát hru, kdo to déle vydrží, než dosáhne vyvrcholení.

Pokračování 3 / 13

Býk

..
.. | Zdroj: shutterstock.com

Býci jsou známí jako hodně sveřepé a umíněné znamení, ale v posteli tahle tvrdohlavost a strnulost rozhodně neplatí. V ložnici rádi experimentují a zkoušejí nové polohy, jediné, co jim dělá problém, je zkoušet jiné typy partnerů. Jdou stále po tom jednom a tom samém modelu.

Co s tím: Zkuste vyjít ze své komfortní zóny a zkuste Tinder nebo jakoukoli jinou seznamovací aplikaci a seznamte se se zrzkem nebo jděte do baru, kam normálně nejste zvyklá chodit. Zkrátka vyzkoušejte úplně jiný typ, než je ten váš. Možná zažijete něco, o čem jste ani nesnila.

Pokračování 4 / 13

Blíženci

..
.. | Zdroj: shutterstock.com

Jste verbální královna, která dokáže do slov vtisknout veškerou vášeň a touhu, a tudíž vaše smyslné esemesky rozpálí úplně každého. Problém je, že se potom, jako Blíženec, špatně dostáváte do reality.

Co s tím: Je důležité, abyste si uvědomila své tělo. V tom vám výborně pomůže masáž, která propojí hlavu s tělem a realitou. Dobrá je také horká sprcha, a to ať už si ji dopřejete sólo nebo s partnerem.

Pokračování 5 / 13

Rak

..
.. | Zdroj: shutterstock.com

Rak je velice nostalgické znamení, které často žije minulostí. To tedy znamená, že pokud se rozejdete s přítelem, ještě dlouho se vám po něm stýská. To je ovšem problém, protože asi nemůžete prožívat super sex s tím novým, když stále vzpomínáte na svého bývalého.

Co s tím: V první řadě je důležité dopřát si dost času na to, smířit se s rozchodem. Potom si musíte udělat pouto s vaším novým mužem. Při sexu speciálně vybírejte polohy, které jsou hodně intimní. Dívejte se partnerovi do očí a buďte přítomna v okamžiku.

Pokračování 6 / 13

Lev

..
.. | Zdroj: shutterstock.com

Lev: znamení, které miluje stát na výsluní a být obdivováno. Možná vás překvapí, že jeho slabou stránkou v posteli může být právě vlastní sebevědomí. Pokud se totiž lvi necítí krásní a ve své kůži, pokud je partner nezahrnuje komplimenty, potom si sex moc neužijí.

Co s tím: Důležité je, abyste si našla partnera, který se k vám bude chovat jako k bohyni. Musí vás chválit. Toho dosáhnete tak, že budete chválit vy jeho a on pak bude cítit potřebu vám komplimenty opětovat. Pokaždé když vás pochválí, dejte mu jasně najevo, jak se vám to líbí.

Pokračování 7 / 13

Panna

..
.. | Zdroj: shutterstock.com

Co se sexu týče, Panny rozhodně nejsou stydlivé a název jejich znamení v tomto ohledu zcela nekoresponduje. Jsou si moc dobře vědomy svého těla, svých potřeb a pocitů a nedělá jim problém se sexuálně naladit. V čem jsou ovšem horší, je komunikace. Nejraději by všechno řídily. Ty budeš teď tady, dělej tohle, dělej to takhle… V jejich podání je sex spíš pracovní úkol.

Co s tím: Dá se z toho lehce vybruslit. Zkuste zapojit do sexu hry. Kupte si třeba kostku a určete, co které číslo znamená – existují i sex kostky. Zkuste převleky. Cokoli, kde je předem jasné, kdo dělá co, a současně je sex hravý místo křečovitého.

Pokračování 8 / 13

Váhy

..
.. | Zdroj: shutterstock.com

Co se partnerství týče, záleží Vahám na tom, aby byl jejich partner absolutně spokojený. To se samozřejmě týká i ložnice. Problém je v tom, že mnohdy staví potřeby svého partnera před ty své.

Co s tím: Abyste se neobírala o orgasmy, zkuste mu naznačit, co vám dělá dobře, a navést ho tím správným směrem. Můžete to ostatně udělat i sama. Nemusíte se cítit divně. Představte si, že i vašemu partnerovi udělá dobře, že vám bude moci poskytnout uspokojení.

Pokračování 9 / 13

Štír

..
.. | Zdroj: shutterstock.com

Štíři jsou nejvíc sexy a odvázaní jedinci zvěrokruhu. Nemají problém vůbec s ničím. Problém je v tom, že se emocionálně propojují velice snadno a dovolí potom partnerovi věci, kterých mohou litovat.

Co s tím: Zkuste meditovat nebo cokoli, co vás emocionálně posílí, abyste se cítila sama sebou ve své kůži, a nedávala se tak snadno všanc.

Pokračování 10 / 13

Střelec

..
.. | Zdroj: shutterstock.com

Střelci mají největší problém se závazky. Pokud už mají pocit, že našli toho pravého partnera, vysadí ho na piedestal. Pokud ovšem Střelce v něčem partner zklame, bude Střelec nepřiměřeně roztrpčen. Pokud tedy partner jednou selže, protože třeba nemá chuť, ztratí erekci nebo nedokáže vyvrcholit, bude Střelec smutný.

Co s tím: Musíte začít přistupovat k lidem s tím, že chybovat je lidské. Pokud to jednou nevyjde, dejte další šanci a vězte, že se dá na všem pracovat. Nemusíte hned partnera odepisovat.

Pokračování 11 / 13

Kozoroh

..
.. | Zdroj: shutterstock.com

Kozorozi jsou strnulí a velice těžko se dokážou fyzicky uvolnit. To je jejich základní a zásadní problém.

Co s tím: Běžte nakupovat. Pořiďte si nějaké sexy prádélko, ve kterém se budete cítit k nakousnutí. To by vám mělo pomoci popustit uzdu smyslnosti a uvolnit se.

Pokračování 12 / 13

Vodnář

..
.. | Zdroj: shutterstock.com

Vodnářům dělá problém přestat myslet na práci, jakmile z ní odejdou. Často si ji v hlavě nosí domů a dlouho jim pak trvá, než se od toho odpoutají, aby se mohli soustředit na něco mnohem příjemnějšího.

Co s tím: Snažte se po celý den udržovat aspoň uhlíky žhavé. Textujte si smyslné esemesky s přítelem, o polední pauze si přečtěte nějakou erotickou povídku. To by mělo stačit k tomu, abyste byla připravena a večer se po práci otřepala... A v posteli už na práci nebudete mít ani pomyšlení.

Pokračování 13 / 13

Ryby

..
.. | Zdroj: shutterstock.com

Ryby jsou velice citlivé, a to je dělá skvělými milenkami. Je tu ale problém v tom, že potřebují neustále nové podněty a monogamie je pro ně neinspirativní.

Co s tím: Dovolte si dívat se po jiných mužích. Mluvte s nimi a flirtujte, to vám dá na chvíli pocit toho, že jste s někým jiným, a využijte tuto sexuální energii v ložnici s vaším partnerem. Mohlo by také pomoci dívat se na porno nebo pozvat do party někoho třetího.

Článek připravil Blesk pro ženy.