Sexuální slabiny podle zvěrokruhu. Jaké jsou ty vaše?

2. ledna 2017
 • Sexuální slabiny podle zvěrokruhu. Jaké jsou ty vaše?

  Všechno se dá svést na hvězdy. Jakýkoli neúspěch, špatný den, ale i to, když vám třeba nejde něco v posteli. Věříte na vliv hvězd a na konstelace při vašem narození? Vězte, že i sexuální dovednosti jsou pod tímto vlivem. Zjistěte, co vám osud nenadělil do vínku! Poradíme vám, jak to napravit. 

 • Beran

  ..
  Rychlost a uspěchanost je nevýhoda Beranů. Vletíte do postele jako kulový blesk, a už jste zase venku. Mnoho Beranů touží po pomalejším sexu a prodloužení zážitků, ale mají nutkání všechno urychlovat.

  Co s tím: Snažte se myslet na to, že nesmíte spěchat. Prodlužujte předehru, co to jde. Během sexu si dávejte pauzičky a můžete hrát hru, kdo to déle vydrží, než dosáhne vyvrcholení.

 • Býk

  ..
  Býci jsou známí jako hodně sveřepé a umíněné znamení, ale v posteli tahle tvrdohlavost a strnulost rozhodně neplatí. V ložnici rádi experimentují a zkoušejí nové polohy, jediné, co jim dělá problém, je zkoušet jiné typy partnerů. Jdou stále po tom jednom a tom samém modelu.

  Co s tím: Zkuste vyjít ze své komfortní zóny a zkuste Tinder nebo jakoukoli jinou seznamovací aplikaci a seznamte se se zrzkem nebo jděte do baru, kam normálně nejste zvyklá chodit. Zkrátka vyzkoušejte úplně jiný typ, než je ten váš. Možná zažijete něco, o čem jste ani nesnila.

 • Blíženci

  ..
  Jste verbální královna, která dokáže do slov vtisknout veškerou vášeň a touhu, a tudíž vaše smyslné esemesky rozpálí úplně každého. Problém je, že se potom, jako Blíženec, špatně dostáváte do reality.

  Co s tím: Je důležité, abyste si uvědomila své tělo. V tom vám výborně pomůže masáž, která propojí hlavu s tělem a realitou. Dobrá je také horká sprcha, a to ať už si ji dopřejete sólo nebo s partnerem.

 • Rak

  ..
  Rak je velice nostalgické znamení, které často žije minulostí. To tedy znamená, že pokud se rozejdete s přítelem, ještě dlouho se vám po něm stýská. To je ovšem problém, protože asi nemůžete prožívat super sex s tím novým, když stále vzpomínáte na svého bývalého.

  Co s tím: V první řadě je důležité dopřát si dost času na to, smířit se s rozchodem. Potom si musíte udělat pouto s vaším novým mužem. Při sexu speciálně vybírejte polohy, které jsou hodně intimní. Dívejte se partnerovi do očí a buďte přítomna v okamžiku.

 • Lev

  ..
  Lev: znamení, které miluje stát na výsluní a být obdivováno. Možná vás překvapí, že jeho slabou stránkou v posteli může být právě vlastní sebevědomí. Pokud se totiž lvi necítí krásní a ve své kůži, pokud je partner nezahrnuje komplimenty, potom si sex moc neužijí.

  Co s tím: Důležité je, abyste si našla partnera, který se k vám bude chovat jako k bohyni. Musí vás chválit. Toho dosáhnete tak, že budete chválit vy jeho a on pak bude cítit potřebu vám komplimenty opětovat. Pokaždé když vás pochválí, dejte mu jasně najevo, jak se vám to líbí.

 • Panna

  ..
  Co se sexu týče, Panny rozhodně nejsou stydlivé a název jejich znamení v tomto ohledu zcela nekoresponduje. Jsou si moc dobře vědomy svého těla, svých potřeb a pocitů a nedělá jim problém se sexuálně naladit. V čem jsou ovšem horší, je komunikace. Nejraději by všechno řídily. Ty budeš teď tady, dělej tohle, dělej to takhle… V jejich podání je sex spíš pracovní úkol.

  Co s tím: Dá se z toho lehce vybruslit. Zkuste zapojit do sexu hry. Kupte si třeba kostku a určete, co které číslo znamená – existují i sex kostky. Zkuste převleky. Cokoli, kde je předem jasné, kdo dělá co, a současně je sex hravý místo křečovitého.

 • Váhy

  ..
  Co se partnerství týče, záleží Vahám na tom, aby byl jejich partner absolutně spokojený. To se samozřejmě týká i ložnice. Problém je v tom, že mnohdy staví potřeby svého partnera před ty své.

  Co s tím: Abyste se neobírala o orgasmy, zkuste mu naznačit, co vám dělá dobře, a navést ho tím správným směrem. Můžete to ostatně udělat i sama. Nemusíte se cítit divně. Představte si, že i vašemu partnerovi udělá dobře, že vám bude moci poskytnout uspokojení.

 • Štír

  ..
  Štíři jsou nejvíc sexy a odvázaní jedinci zvěrokruhu. Nemají problém vůbec s ničím. Problém je v tom, že se emocionálně propojují velice snadno a dovolí potom partnerovi věci, kterých mohou litovat.

  Co s tím: Zkuste meditovat nebo cokoli, co vás emocionálně posílí, abyste se cítila sama sebou ve své kůži, a nedávala se tak snadno všanc.

 • Střelec

  ..
  Střelci mají největší problém se závazky. Pokud už mají pocit, že našli toho pravého partnera, vysadí ho na piedestal. Pokud ovšem Střelce v něčem partner zklame, bude Střelec nepřiměřeně roztrpčen. Pokud tedy partner jednou selže, protože třeba nemá chuť, ztratí erekci nebo nedokáže vyvrcholit, bude Střelec smutný.

  Co s tím: Musíte začít přistupovat k lidem s tím, že chybovat je lidské. Pokud to jednou nevyjde, dejte další šanci a vězte, že se dá na všem pracovat. Nemusíte hned partnera odepisovat.

 • Kozoroh

  ..
  Kozorozi jsou strnulí a velice těžko se dokážou fyzicky uvolnit. To je jejich základní a zásadní problém.

  Co s tím: Běžte nakupovat. Pořiďte si nějaké sexy prádélko, ve kterém se budete cítit k nakousnutí. To by vám mělo pomoci popustit uzdu smyslnosti a uvolnit se.

 • Vodnář

  ..
  Vodnářům dělá problém přestat myslet na práci, jakmile z ní odejdou. Často si ji v hlavě nosí domů a dlouho jim pak trvá, než se od toho odpoutají, aby se mohli soustředit na něco mnohem příjemnějšího.

  Co s tím: Snažte se po celý den udržovat aspoň uhlíky žhavé. Textujte si smyslné esemesky s přítelem, o polední pauze si přečtěte nějakou erotickou povídku. To by mělo stačit k tomu, abyste byla připravena a večer se po práci otřepala... A v posteli už na práci nebudete mít ani pomyšlení.

 • Ryby

  ..
  Ryby jsou velice citlivé, a to je dělá skvělými milenkami. Je tu ale problém v tom, že potřebují neustále nové podněty a monogamie je pro ně neinspirativní.

  Co s tím: Dovolte si dívat se po jiných mužích. Mluvte s nimi a flirtujte, to vám dá na chvíli pocit toho, že jste s někým jiným, a využijte tuto sexuální energii v ložnici s vaším partnerem. Mohlo by také pomoci dívat se na porno nebo pozvat do party někoho třetího.

   Článek připravil Blesk pro ženy.

Jdi na homepage Zpět na začátek
1080p 720p 360p
Další příběhy

Horoskopy