Dakota se  ve filmu poddává násilným praktikám Christiana Greye v podání Jamieho Domana.

Dakota se ve filmu poddává násilným praktikám Christiana Greye v podání Jamieho Domana. Zdroj: Profimedia.cz

Sex jako z románu! Nejerotičtější polohy z knihy Padesát odstínů šedi

Román Padesát odstínů šedi je plný sexu a sexuálních hrátek. Pokud i vy patříte k těm ženám, jež vztah mezi Anastázií a Christianem fascinuje a tajně sníte vyzkoušet některé z věcí, kterými nezkušená hlavní hrdinka prochází, teď budete mít možnost, neboť jsme vybrali několik poloh, které ať už máte román ráda nebo ne, rozhodně stojí za vyzkoušení.

V téhle poloze přišla Anastázie o panenství a vychutnáte si ji asi takto. Lehněte si na záda, zvedněte nohy a skrčte je v kolenou. Nechte svého partnera, aby do vás velice pomalu proniknul a zopakoval to třeba tak čtyřikrát. Potom by měl přenést svou váhu na lokty a tím pádem také nalehnout na vás a dále pokračovat v přírazech.

Pokračování 2 / 8

Zloděj věnečků

...
... | Zdroj: profimedia.cz

Pokračování 3 / 8

Anastázina žádost

Padesát odstínů šedi
Padesát odstínů šedi | Zdroj: entertainment weekly

Tady do vás bude partner vstupovat zezadu. Vy klečíte na kolenou a on do vás zezadu, velice pomalu proniká, několikrát to opakuje a potom z vás vystoupí a nechá vás klečet a prosit, protože vy budete chtít, aby do vás znovu pronikl. Poté co vás partner nechá chvilinku skučet, budete pokračovat dál, záleží na vás, jestli si to párkrát zopakujete.

Pokračování 4 / 8

Greyova provokace

Melanie Griffith (57) není nadšená, že její dcera Dakota vzala hlavní roli v očekávaném kasovním trháku 50 odstínů šedi!
Melanie Griffith (57) není nadšená, že její dcera Dakota vzala hlavní roli v očekávaném kasovním trháku 50 odstínů šedi! | Zdroj: Profimedia.cz

Nechte svého partnera, svázat vám ruce a položte se na postel s rukama nad hlavou. Měl by pomaličku zlíbat celé vaše tělo a předvést vám ten nejskvělejší orální sex, jaký jste kdy měla. Hned po vašem vyvrcholení by se vás měl zmocnit a to opravdu tvrdě a rychle.

Pokračování 5 / 8

Hravá otočka

Padesát odstínů šedi - Dakota Johnson
Padesát odstínů šedi - Dakota Johnson | Zdroj: .facebook.com/FiftyShadesOfGreyTrilogy

Hned po žhavé předehře ho nechte, ať si vás na posteli otočí na břicho, skrčte nohy v kolenou, klekněte si. Přitom budete mít hlavu na posteli a zadeček pěkně vyšpulený do vzduchu. Dovolte mu, aby vám naplácal, a pak si vás nekompromisně vzal.

Pokračování 6 / 8

Masáž bradavek pana Greye

Snímek 50 odstínů šedi byl natočený podle erotického knižního bestselleru.
Snímek 50 odstínů šedi byl natočený podle erotického knižního bestselleru. | Zdroj: Profimedia.cz

Tohle je spíš jen takový zahřívací manévr, ale je velice sexy a vzrušující. Především, když vy jste nahá, rozhodně je to nutné alespoň od pasu nahoru. Ve stoje se k vám zezadu přiblíží a vy zvednete ruce, a budete mu vískat vlasy na temeni hlavy, zatím co on se bude hodně intenzivně věnovat vašim bradavkám.

Pokračování 7 / 8

Erotický bičík

Dakota se  ve filmu poddává násilným praktikám Christiana Greye v podání Jamieho Domana.
Dakota se ve filmu poddává násilným praktikám Christiana Greye v podání Jamieho Domana. | Zdroj: Profimedia.cz

Nechte ho, aby vás svázal, při tom budete mít také zavázané oči, takže nebudete schopna pohybu a ani nebudete vidět, co s vámi dělá. Bičíkem by měl přejíždět pomalu po vašem bříšku a věnovat pozornost i ňadrům. Pomalu si hledat cestu k vašemu klitorisu, který by měl stimulovat tak dlouho, dokud nepřijde vyvrcholení.

Pokračování 8 / 8

Svázaný mostík

Jamie Dornan si "Christiana" zahrál už v roce 2006 pro magazín CQ
Jamie Dornan si "Christiana" zahrál už v roce 2006 pro magazín CQ | Zdroj: Carter Smith pro CQ

Máte ruce připoutané k čelu postele a ležíte na břiše. Vystrčte na něj prdelku a nechte ho, aby si vás vzal zezadu. Pevně se držte čela postele a tlačte se na něj, co to jen půjde.

Doporučujeme

Načíst další články