Při riskantním manévru při sexu málem oslepl. Co se stalo? | Ženy.cz
 

Při riskantním manévru při sexu málem oslepl. Co se stalo?

28. listopadu 2017
Při riskantním manévru při sexu málem oslepl. Co se stalo?
Muž po vyčerpávajícím sexu oslepl na jedno oko. • Foto: Profimedia.cz - ilustrace

Můžete při sexu oslepnout? Devětadvacetiletému muži z Velké Británie se to stalo. Při sexu totiž provedl Valsalvův manévr a když se probral druhý den, zjistil, že vidí jenom na jedno oko. Co to vlastně je a jak se ro přihodilo?

Riskantní manévr, který může být při sexu velmi nebezpečný a provádí se většinou v lékařství při zalehnutí uší, udělal při orgasmu, aby posílil svůj intimní prožitek. Tohle ale ani za to nejsilnější vyvrcholení s hodnotou 2. stupně Richterovy škály nestálo.

Diagnóza byla nejistá. Pacient byl požádán, aby se vrátil za tři dny. Viděl ho jiný doktor, který ho vyzpovídal o jeho sexuálních aktivitách. Pacient uvedl, že měl vyčerpávající sexuální styk večer předtím, než se u něj projevily symptomy,“ uvedl British Medical Journal.

To vedlo k diagnóze postkoitální valsalvské retinopatie,“ uvádí se ve zprávě. Laicky řečeno se muži při manévru nezvratně poškodila sítnice. Myslete proto na své zdraví a při sexu nevyvádějte žádné psí kusy. Stačí klasická sexuální výdrž, aby nebyl po dvou minutách konec.

Nebezpečné je i provozovat sex na veřejnosti. Je to totiž trestné. Podívejte se, jak řádil tento pár pod bratislavským mostem:

Pár měl sex pod bratislavským mostem. VIDEO Topky.sk

Klíčová slova:  fun
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy