Pár si vybral snubní prstýnky a prodavačka jim řekla, že jsou ubohé. Její drzost obletěla svět...

17. března 2017 • 16:13
Snoubence urazila prodavačka v klenotech. • Foto: YouTube

Šok zažila zamilovaná dvojice z Tennessee, když si šla do klenotnictví vybrat snubní prstýnky. Dvojice natrefila na zvlášť nevycválanou prodavačku, jejíž drzost nezná mezí.

Ariel Desiree McRae z Tennessee se o svůj šokující zážitek podělila na sociální síti. Pokud si ji chcete vyslechnout, tak se odívejte na video, které naleznete na konci tohoto textu. Ale snad jen ve stručnosti: Snoubenci přišli do klenotnictví a do oka jim padly prstýnky za 130 dolarů. Prodavačka, ač se jí nikdo na názor neptal, nelenila a zamilovanou dvojici naprosto zpražila.

„Ani jsem nepřemýšlela o tom, jak by měly naše snubní prstýnky vypadat. Jediné, co jsem chtěla, aby to byly dva stejné kroužky z Pandory, které by byly symbolem naší lásky. Mezitím, co jsme vybírali prstýnky, k nám došla prodavačka s tím, aby nám pomohla. Když jsem jí ukázala, které jsme si vybrali, vypadla z ní následující věta, na kterou nikdy nezapomenu: „Nemůžu uvěřit tomu, že si tohle může někdo vybrat jako svoje snubní prstýnky. To je vážně ubohé!“ popsala Ariel jejich neuvěřitelný zážitek, který až vhání slzy do očí. Naprosto vedle byl tehdy i její současný manžel a z tváře se mu pochopitelně vytratil šťastný úsměv.

Takováhle prodavačka by si zasloužila aspoň facku! Nebo rovnou vyhazov?

VIDEO NAJDETE ZDE. STAČÍ KLIKNOUT>>


Autor: red
Klíčová slova:  manželstvísvatbasnoubenci
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy