Odvážná modelka odhalila úplně všechno. V rozkroku!

Svůdná modelka Chrissy Teigen se konečně proslavila po celém světě. Stačilo na udílení American Music Awards přijít bez kalhotek.

Na tom, že se kráska z amerického Utahu Christine „Chrissy“ Teigen na červeném koberci procházela bez spodního prádla, by nebylo nic tak šokujícího, kdyby roucho Evino nedoplnila tak neobvyklou róbou – úzkými šatami s rozparkem sahajícím až téměř k ňadrům. Tak se modelce podařilo strčit do kapsy všechny hvězdy, které již dříve na podobných akcích fotografům předvedly své kalhotky, vypracované zadnice či bujná poprsí. Chrissy Teigen ukázala rovnou do hladka vyholené nejintimnější partie.

K modelingu se kráska dostala vlastně náhodou. Fotografové ji objevili, když pracovala v obchodě s potřebami pro surfaře. Proslavila se v roce 2010, kdy se stala objevem Sports Illustrated. Světoznámou ji učinil až její odvážný model.

Jak se asi zamlouval jejímu úspěšnému manželovi, zpěvákovi, textaři, muzikantovi a herci, ověnčenému devíti Grammy, Johnu Legendovi? Za něho se Chrissy Teigen provdala roku 2012. Mají spolu dceru Lunu.