Neuvěřitelné video: Policisté souložili během hlídky. Kvůli vášni nezásáhli u loupeže! | Ženy.cz
 


Neuvěřitelné video: Policisté souložili během hlídky. Kvůli vášni nezásáhli u loupeže!

11. září 2017 • 06:00
Policisté se ve služebním autě věnovali intimním hrátkám. • Foto: Reprofoto Youtube

Policejní služba je někdy pěkná nuda a tak je potřeba si to někdy pořádně zpestřit. Bohužel, argentiský muž zákona a jeho kolegyně si nevybrali správný čas. Zatímco se oddávali sexuálním radovánkám, došlo k loupeži. Jenže vášeň přehlušila služební hlášení a ti dva výzvy k akci ignorovali. Vše si navíc natáčeli. Poté, co se video dostalo na veřejnost, hrozí jim nejspíš vyhazov.

Policista se oddával intimním hrátkám se svou kolegyní v argentinském městě Rosario. Na záběrech je jasně vidět, jak policistka svého kolegu uspokojovala a on si vše točil na mobilní telefon. Během toho je na jejich vysílačce slyšet hlášení o loupeži, což ale nadržený pár naprosto ignoruje.

Uveřejněné video vyvolalo v zemi poprask. Oba policisté nyní čelí internímu vyšetřování a možnému vyhazovu. "Naprosto odsuzujeme tento extrémně pohoršlivý incident, který pobouřil lidi z této provincie, zvláště vzhledem k faktu, že máme do činění se státními zaměstnanci ve službě, kteří měli chránit životy a bezpečnost našich lidí," prohlásil mluvčí místního ministerstva bezpečnosti.

Upozorňuje, že následující záběry nejsou určeny dětem a mladistvým osobám!

Policisté se ve služebním autě věnovali intimním hrátkám. VIDEO YouTube

Fotogalerie

8 fotografií

Autor:Ženy.cz
Klíčová slova:  fun
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy