Nejsmyslnější polohy, při kterých si můžete hrát s klitorisem

20. března 2017 • 15:00
 • Nejsmyslnější polohy, při kterých si můžete hrát s klitorisem

  Klitoris je kouzelný knoflíček, kterým se v ženě spouští ty nejúžasnější pocity. Pokud patříte k těm ženám, které nedosahují orgasmu jinak, než právě jeho stimulací, potom si dobře prostudujte následující sexuální polohy. 

  Zaměřili jsme se v nich především na snadné dráždění klitorisu a to jak ženami samotnými, tak jejich partnery.

 • Rozevřený motýl


  Při této poloze si žena lehne na kraj postele, zadeček si podloží polštářem, aby usnadnila partnerovi pronikání. Skrčená kolena roztáhne žena pokud možno co nejvíce od sebe, tak jako když motýl roztahuje svá křídla a tím se otevře cesta k jejímu klitorisu. Ten může dráždit jak její partner, tak ona sama. Pohled na to, jak si dělá dobře, je totiž pro partnera velmi vzrušující, ale také poučný.

 • Divoká kovbojka


  Je to poloha, kdy žena sedí obkročmo na svém partnerovi, je k němu otočena zády a řídí si každý svůj pohyb. V téhle poloze má žena skvělou možnost, řídit si tempo tak jak jí vyhovuje. Partner má krásný výhled na její rozkošné pozadí a zcela volné ruce k tomu, aby jí mohl dráždit klitoris, ke kterému má úplně nechráněnou cestu.
 • Smyslná pentlička


  Začíná se v poloze lžičky, kde je žena vepředu a muž do ní zezadu proniká. Tato poloha je oblíbená také proto, že se s partnerem dotýkáte povrchem celého těla, žena může cítit horký partnerův dech na svém zátylku, což působí velice eroticky. Aby se uvolnila cesta ke klitorisu, zvedne žena nohu, na které neleží a obmotá ji jako pentlička nohu svého partnera, čímž dojde k otevření cesty právě tam, kde ji partner může laskat.

 • Houpačka


  Muž sedí, opřený o polštáře se skrčenýma nohama.  Žena si sedne obkročmo na něj, ale zakloní se celá dozadu, zapře se za zády o ruce a tím má možnost, sama si kontrolovat tempo. Její pohyby jsou jako na houpačce a v tomto úhlu partnerův penis dráždí nejvíce ženin bod G. Zatím, co si sama diktuje vnitřní stimulaci, partner má volné ruce k tomu, aby ji mohl dráždit ještě i z venku. Nebude trvat dlouho a žena dosáhne neskutečně silného orgasmu.

  Článek připravil Blesk pro ženy.

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy