Která sexuální poloha je pro většinu lidí nejvíc hot?

Která sexuální poloha je pro většinu lidí nejvíc hot? Zdroj: iStock.com

Tohle je nejoblíbenější poloha při sexu! Jak si ji užít a jak ji ještě vylepšit?

Průzkum, který proběhl v evropských zemích a který prováděl jistý britský portál, zjistil, že nejoblíbenější polohou při milování je poloha zezadu, tedy na pejska. Překvapilo vás to? Nás nikoli. Kromě klasického doggy stylu si ovšem můžete tuto polohu ještě vylepšit. Ukážeme vám, jak na to.

Na orientaci nezáleží: polohu zezadu milují jak heterosexuální, tak homosexuální páry. Zpočátku vám sice může připadat neosobní, jakmile ji jednou vyzkoušíte, budete se k ní s radostí vracet při každém sexu. Poloha zezadu vám zajistí hluboké proniknutí, můžete si při ní dráždit klitoris a pokud si už delší dobu pohráváte s myšlenkou, že byste vyzkoušela anální sex, bude ideální i pro tyto hrátky.

Klasická poloha zezadu

Při poloze zezadu máte dvě možnosti, jak se uvelebit: Buď můžete zůstat na všech čtyřech, anebo položit horní část trupu na postel či podložku a vyšpulit na partnera zadek. Záleží, co vám bude vyhovovat víc, případně můžete tyto dvě obměny během koitu střídat dle libosti.

Alternativní polohy zezadu

Existuje nicméně několik dalších vychytávek, jak se polohu na pejska ještě víc užít. Vyzkoušet můžete tyto sexy alternativy:

Poloha pozdrav slunci

Kleknete si na zem, zády k partnerovi, hlavu položíte na zem, ruce máte před sebou jako při pozdravu slunci, přitom máte zadeček na partnera pěkně vyšpulený. Partner se zapře za zády o ruce, obkročmo se vsune za vás a zadnici si jemně položí na vaše paty. Tím se dostane mírně pod vás a vy se můžete narážet na jeho penis pohybem v kolenou nebo partner může zvedat boky nahoru a dolů.

Poloha žehlička

Lehnete si pohodlně na postel čelem dolů, mírně pokrčíte kolena a dáte je od sebe. Muž poklekne mezi vaše nohy a jemně se položí vpřed, zatímco do vás zezadu proniká. Vaše paže mohou buď ležet volně podél těla, nebo můžete nadzdvihnout pánev a posunout ruku pod sebe tak, že dosáhnete na klitoris a pomáháte si rukou k větší rozkoši.

Poloha žabička

Partner udělá dřep, při kterém doširoka rozevře nohy. Rukama se zapře na obou stranách. Vy si také dřepnete před něj, budete na špičkách, kolena rozevřená a rukama se budete opírat před sebou o zem. Partner do vás bude pronikat zezadu a vy můžete pasivně přijímat jeho přírazy nebo převzít iniciativu a mírnými dřepy řídit tempo sama.

Poloha Eiffelovka

Rozkročmo se postavíte a ohnete se k zemi. Ohebnější ženy mohou jít tak nízko, že se budou opírat o zem lokty. Stačit bude i to, když se zapřete o dlaně, nohy rovné, bez pokrčení. Partner k vám zezadu přistoupí a záleží na jeho výšce, zda musí stát na špičkách, rovně nebo se pokrčit, aby do vás mohl proniknout.

TIP NA VIDEO: Víte kdy vznikly erotické pomůcky? Prozkoumejte jejich hlubokou historii

Video placeholde