Nejoblíbenější poloha při sexu. Taky ji milujete?

17. ledna 2017 • 06:00
 • Nejoblíbenější poloha při sexu. Taky ji milujete?

  Průzkum, který proběhl v evropských zemích a který prováděl jistý britský portál, zjistil, že nejoblíbenější polohou při milování je poloha zezadu, neboli na pejska. 

  Nezáleží ani na sexuální orientaci: jak heterosexuálové, tak gayové, všichni tuhle polohu milují. Pokud patříte do tohoto fan klubu, tak můžete vyzkoušet pro zpestření pár obměn.

 • Pozdrav slunci


  Kleknete si na zem, zády k partnerovi, hlavu položíte na zem, ruce máte před sebou jako při pozdravu slunci, přitom máte zadeček na partnera pěkně vyšpulený.

  Partner se zapře za zády o ruce, obkročmo se vsune za vás a zadnici si jemně položí na vaše paty. Tím se dostane mírně pod vás a vy se můžete narážet na jeho penis pohybem v kolenou nebo partner může zvedat boky nahoru a dolů.

 • Žehlička


  Lehnete si pohodlně na postel čelem dolů, mírně pokrčíte kolena a dáte je od sebe. Muž poklekne mezi vaše nohy a jemně se položí vpřed, zatímco do vás zezadu proniká.

  Vaše paže mohou buď ležet volně podél těla, nebo můžete nadzdvihnout pánev a posunout ruku pod sebe tak, že dosáhnete na klitoris a pomáháte si rukou k větší rozkoši.

 • Žabička


  Partner udělá dřep, při kterém doširoka rozevře nohy. Rukama se zapře na obou stranách. Vy si také dřepnete před něj, budete na špičkách, kolena rozevřená a rukama se budete opírat před sebou o zem.

  Partner do vás bude pronikat zezadu a vy můžete pasivně přijímat jeho přírazy nebo převzít iniciativu a mírnými dřepy řídit tempo sama.

 • Eiffelovka


  Rozkročmo se postavíte a ohnete se k zemi. Ty ohebnější ženy mohou jít tak nízko, že se budou opírat o zem lokty.

  Stačit bude i to, když se zapřete o dlaně, nohy rovné, bez pokrčení. Partner k vám zezadu přistoupí a záleží na jeho výšce, zda musí stát na špičkách, rovně nebo se pokrčit, aby do vás mohl proniknout.

  Článek připravil Blesk pro ženy.

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy