Nejoblíbenější poloha při sexu. Taky ji milujete?

17. ledna 2017
 • Nejoblíbenější poloha při sexu. Taky ji milujete?

  Průzkum, který proběhl v evropských zemích a který prováděl jistý britský portál, zjistil, že nejoblíbenější polohou při milování je poloha zezadu, neboli na pejska. 

  Nezáleží ani na sexuální orientaci: jak heterosexuálové, tak gayové, všichni tuhle polohu milují. Pokud patříte do tohoto fan klubu, tak můžete vyzkoušet pro zpestření pár obměn.

 • Pozdrav slunci


  Kleknete si na zem, zády k partnerovi, hlavu položíte na zem, ruce máte před sebou jako při pozdravu slunci, přitom máte zadeček na partnera pěkně vyšpulený.

  Partner se zapře za zády o ruce, obkročmo se vsune za vás a zadnici si jemně položí na vaše paty. Tím se dostane mírně pod vás a vy se můžete narážet na jeho penis pohybem v kolenou nebo partner může zvedat boky nahoru a dolů.

 • Žehlička


  Lehnete si pohodlně na postel čelem dolů, mírně pokrčíte kolena a dáte je od sebe. Muž poklekne mezi vaše nohy a jemně se položí vpřed, zatímco do vás zezadu proniká.

  Vaše paže mohou buď ležet volně podél těla, nebo můžete nadzdvihnout pánev a posunout ruku pod sebe tak, že dosáhnete na klitoris a pomáháte si rukou k větší rozkoši.

 • Žabička


  Partner udělá dřep, při kterém doširoka rozevře nohy. Rukama se zapře na obou stranách. Vy si také dřepnete před něj, budete na špičkách, kolena rozevřená a rukama se budete opírat před sebou o zem.

  Partner do vás bude pronikat zezadu a vy můžete pasivně přijímat jeho přírazy nebo převzít iniciativu a mírnými dřepy řídit tempo sama.

 • Eiffelovka


  Rozkročmo se postavíte a ohnete se k zemi. Ty ohebnější ženy mohou jít tak nízko, že se budou opírat o zem lokty.

  Stačit bude i to, když se zapřete o dlaně, nohy rovné, bez pokrčení. Partner k vám zezadu přistoupí a záleží na jeho výšce, zda musí stát na špičkách, rovně nebo se pokrčit, aby do vás mohl proniknout.

  Článek připravil Blesk pro ženy.

Jdi na homepage Zpět na začátek
1080p 720p 360p
Další příběhy

Horoskopy