Vášnivý sex?

Vášnivý sex? Zdroj: blesk pro ženy

Sex
..
...
Od starověku je celer používaný kvůli afrodiziakálním účinkům.
Klára studuje v Česku, za Markem létá do Ameriky jen příležitostně.
8
Fotogalerie

Nejnevěrnější den v roce: Víte, který to je?

Nejvíce lidí se podle průzkumů dopustí nevěry třetí pátek v listopadu. Máte tušení, proč právě tento den byl vyhodnocen jako nejnevěrnější? Víte, které národy jsou nejvíce proslulé zálety? 

V listopadu máme nejvíce testosteronů v krvi, takže i nesilnější sexuální touhy. Že nejnevěrnějším dnem v roce je právě třetí pátek tohoto podzimního měsíce, zjistila seznamovací agentura umožňující nalézt povyražení za zády stálého partnera. Následující týdny jsou z tohoto ohledu již mnohem slabší, což je dáno tím, že začínají starosti kolem příprav vánočních svátků, které i záletníky přivedou na jiné myšlenky.

Průzkum výrobce kondomů Durex zase ukazuje, které národy patří mezi nejnevěrnější: vedou Thajci, pak jsou Dánové a hned za nimi Italové a Němci. Odborníci však varují, že počty záletníků budou vyšší, jelikož mnoho z nich není nevěru schopno či ochotno přiznat. V Thajsku se k ní doznalo jednapadesát procent manželů, v Dánsku šestačtyřicet, o procento méně v Itálii a Německu a třiačtyřicet procent ve Francii.