Když umírají lásky: Dvěma světoznámým mužům zemřely manželky

24. července 2017 • 21:18
Stan Lee i David Cronenberg přišli o své manželky. • Foto: Profimedia.cz/ČTK

Uznávaný režisér David Cronenberg (74) a legendární komiksový tvůrce Stan Lee (94) manželky čelí v posledních dnech jedné z nejsmutnějších chvil ve svých životech: ztrátě milované partnerky. 

Ani sláva, uznání a peníze nepomáhají v nejsmutnějších chvílích, když celebrity přicházejí o nejbližší. Manželka režiséra legendárních snímků jako Moucha, Nahý oběd nebo eXistenZ zemřela 19. června ve svém domově v Torontu po dlouhém boji s blíže nespecifikovanou chorobou. Byla starostlivá, hodná, soucitná, milující a nejlepší osoba, kterou jsme kdy poznali,“ napsala rodina v parte.

Carolyn Cronenberg (†66) také působila ve filmovém světě. Stojí za střihem snímků svého muže jako Fast Company a Mláďata. Šlo o jeho ranou tvorbu, která se zaměřovala na ty největší bizarnosti a obludnosti. Kanadský režisér Cronenberg bohužel není jediný, kdo nyní ztratil svou ženu.

Legendární autor většiny komiksových superhrdinů od Marvelu Stan Lee přišel o manželku. Joan Lee zemřela v 95 letech v Los Angeles. Žena komiksového mága utrpěla na začátku týdne mrtvici a byla převezena do nemocnice. Rodina Leeových poprosila o respektování soukromí v těžké chvíli. 

Fotogalerie

18 fotografií

Stan Lee stojí i za legendárním Spider-Manem

Puberťák Peter Parker se pouští do souboje s dalším nepřítelem ve snímku Spider-Man: Homecoming od 6. července i v českých kinech. • Trailer. VIDEO Falcon, INT

Autor: shp
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy