Jen pro otrlé: Dívka vypadá, že jí ňadra ukousl žralok. Může za to zpackaná operace!

Obří ňadra a bolesti v zádech donutily madou angličanku k rozhodnutí, že si je dá odoperovat. Možní se snažila ušetřit, možná si jen neprověřila kliniku. Každopádně operace Maddison (29) dopadla tragicky a dívce zbyly oči pro pláč.

Už od začátku na společnosti něco smrdělo. Problém bylo i domluvení termínu operace. Ten jí několikrát změnili. Nakonec k chirurgickému zákroku došlo, ale tím peklo teprve začalo. Již po probuzení z narkózy si všimnula, že jí lékaři do prsou dali větší implantát, než chtěla.

Ňadra jí navíc po zákroku popraskala a začal z nich téct hnis i krev. Tkáň v poprsí se jí zanítila. Maddison začala mít neskutečné bolesti a musela podstoupit opravné zákroky. Společnost MYA přitom tvrdí, že bylo o pacientku dobře postaráno a vyhověno jejím požadavkům.

Vypadám jako po útoku žraloka,“ zoufá nyní Angličanka. „Dostala jsem o tři velikosti větší prsa, než jsem chtěla. Potom se mi snažili namluvit, že v nich nemám infekci a vytékající hnis nic není. Zničili mi život,“ dodala mladá maminka se znetvořenými ňadry.

Pozor, galerie obsahuje fotografie, ze kterých se může udělat slabším jedincům nevolno. Zvažte, zda na ně máte dost silný žaludek. Od 18 let!

Podívejte se na reportáž o silikonových implantátech: