Odhadněte už na schůzce jaký bude milenec.

Odhadněte už na schůzce jaký bude milenec. Zdroj: shutterstock.com

Jaký bude milenec? Naučte se rozumět řeči jeho těla!

Nestojíte o vážný vztah, nebo si prostě jen nejste jistá, jestli kývnout na druhé rande? Zkuste podle jeho náznaků odhadnout jak mu to půjde v ložnici. Třeba vám rozhodování půjde snáz.

Netvrdíme, že na první schůzce zaručeně poznáte, jestli mezi vašimi polštáři dokáže rozpoutat zemětřesení. Faktem ale zůstává, že podle pár indícií dokážete odhadnout, jestli má cenu investovat čas a energii do dalších setkání nebo jít o dům dál.

Je gentleman každým coulem

Zajímá ho na co máte chuť a nevnucuje vám svoji představu toho, co určitě musíte vyzkoušet, ať už se jedná o jídlo, pití nebo film na který se chcete jít podívat? Velmi pravděpodobně vám bude chtít vyjít vstříc i v sexu.

Je líný vás vzít na loďku? Bude líný i v posteli!
Je líný vás vzít na loďku? Bude líný i v posteli! | Zdroj: shutterstock.com

Je neochotný vzít vás na projížďku v loďce nebo šplhat na věž kvůli romantické vyhlídce? Bude zřejmě lenoch i v posteli. Pokud tedy máte ráda i jiné polohy než na koníčka, najděte si někoho akčnějšího.

Vášnivě diskutuje

Odhadněte už na schůzce jaký bude milenec.
Odhadněte už na schůzce jaký bude milenec. | Zdroj: shutterstock.com

Má rád dobré jídlo

Podle sexuální expertky Tracey Cox jsou muži s vybraným apetitem mnohem lepšími milenci. U společné večeře proto pozorujte, jakým způsobem zachází s příborem a jak si každé sousto vychutnává. Ovšem pozor, nepleťte si požitkáře se žroutem! Kouzlo dobrého milence hledejte ve schopnosti si jídlo užít, ne ho zhltnout během pěti minut, aby se co nejrychleji uspokojila jeho potřeba.

Odhadněte už na schůzce jaký bude milenec.
Odhadněte už na schůzce jaký bude milenec. | Zdroj: shutterstock.com

Všímejte si také toho, jestli si objedná osvědčenou klasiku, nebo dá přednost něčemu exotičtějšímu. Muž který rád experimentuje v jídle bude přístupnější novým věcem i v ložnici. Pokud vám navíc nabídne ochutnat z jeho talíře ty naprosto dokonalé krevety, bude se s vámi chtít podělit i o jiná potěšení.

Je nedbale vkusný

Jistě že chcete aby byl upravený, čistě oblečený a nevtíravě voněl. Ruku na srdce, pokud mu nestojíte ani za to, aby si před odchodem učesal vlasy, nebo převlíkl zpocené tričko, bude ho později zajímat jestli jste měla orgasmus?

Odhadněte už na schůzce jaký bude milenec.
Odhadněte už na schůzce jaký bude milenec. | Zdroj: shutterstock.com

Opačný extrém je ale také varovným znamením. Opravdu nepůsobí příliš mužně, když by se jeho krémy, pleťové vody a regenerační masky přetlačovaly o místo v koupelně s těmi vašimi. Muž, který potřebuje vše čisté, dokonalé a perfektně naškrobené nebude příliš nadšený, když po něm budete chtít rychlovku těsně před odchodem na večírek. Co kdyby si rozcuchal ten stylový účes, na kterém dělal posledních 40 minut v koupelně?