Holčičce říkali, že bude nejkrásnější na světě! Neuvěříte, jak vypadá v šestnácti!

19. října 2017 • 06:00
Thylane Bloundeau má na dosah hvězdnou modelkovskou kariéru. • Foto: Profimedia, Instagram

Malým roztomilým holčičkám, které úspěšně bodují na soutěžích krásy, většina odborníků nepředpovídá zářnou budoucnost. Tato děti totiž dosta často s dospíváním svou roztomilost ztrácí. Tato dívka ovšem v 16 letech všem vyrazila dech!

Francouzka Thylane Blondeau (16) ve středu všechny uchvátila na přehlídce kolekce Michaela Korse. Pohyb na mole ani pózování na fotkách jí ale nedělá žádný problém, má totiž již více než desetiletou praxi!

Poprvé se o ní svět módy dozvěděl, když jí byly pouhé čtyři roky. V Paříži se předvedla na mole v modelu od Jeana-Paula Gaultiera. Rázem jí všichni začali přezdívat „nejkrásnější holčička na světě“.

V deseti letech se její fotky dostaly do Vogue. Měla na nich ale vysoké podpatky a výrazný make-up, což mnozí považovali za vulgární a příliš sexualizované. Její nízký věk a ostatně i její titul nejkrásnější holčičky působily dost kontroverzně, o to větší byl však o ni zájem.

Díky tomu se nyní dívka v pouhých šestnácti stala novou ambasadorkou firmy L’Oréal. Jejími kolegyněmi tak budou Doutzen Kroes (32) a Barbara Palvin (23). Kromě toho má Thylane Blondeau smlouvu také s IMG Models. Známá je i na sociálních sítích, jen na Instagramu má přes milion sledujících.

VIDEO: Thylane byla nejmladší modelkou, možná nejstarší je pro změnu tato dáma na videu…

Podívejte se, jak pózuje 95letá modelka Erni Stollberg. VIDEO Instagram_ park_wien
 

Fotogalerie

68 fotografií

 

Autor: haj
Klíčová slova:  fun
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy