Orgasmus

Orgasmus Zdroj: shutterstock

Elektrostimulace? Silný orgasmus celým povrchem klitorisu!

Už jste v sexu vyzkoušela kdeco a stále prahnete po novém vzrušení? Vyzkoušejte elektrostimulaci. Mnohdy je přirovnávána k análnímu sexu, protože většina nezkušených se jí bojí a odmítá ji. Proto jsou tak důležité něžnost a opatrnost a nejlepší je zaučovat se se zkušeným partnerem. A nezapomeňte dodržovat pravidla bezpečnosti. Výsledek by ovšem měl stát za to!

Pokračování 2 / 6

Co je to elektrostimulace

Elektrody slouží ke stimulaci pohlavních orgánů nebo je můžete použít na bradavky či prsní svaly. Nepředstavujte si elektrostimulaci jako ránu proudem, funguje spíše jako přístroj, který stimuluje svaly při cvičení, aby hubnutí bylo rychlejší. Na rozdíl od vibrátoru, který dráždí pouze vnější část klitorisu, elektrostimulací ho můžete zasáhnout celý. Klitoris totiž může mít délku až deset centimetrů. Váš orgasmus tak bude mnohonásobně silnější.

Pokračování 3 / 6

Proč se do ní pouštět?

Pokud vše děláte správně, je možné elektrody nastavit velice přesně a regulovat jejich výkon. Odvážnému štěstí přeje, ale nemusíte do všeho skákat po hlavě, stačí plynule přecházet od lehoučkého šimrání přes jemné brnění až po intenzivnější dráždění. Dají se používat také vnitřní elektrody, které poskytují nepoznaný pocit stahování svalů.

Pokračování 4 / 6

Není to nebezpečné?

Generátor vytváří napětí, na které stačí i pár tužkových baterií. Při správném použití a zdravé pokožce nezanechává stopy ani při vysokých výkonech, které využívají páry holdující BDSM technikám. Samozřejmě musíte být zdraví, netrpět například epileptickými záchvaty a nesmíte mít implantované přístroje jako kardiostimulátor a podobně.

Pokračování 5 / 6

Jaká další pravidla dodržovat?

Stejně jako u kterékoli jiné sexuální praktiky, musí i zde být ochota z obou stran. Pokud tedy nejste dostatečně odvážná nebo nedůvěřujete v tomto ohledu svému partnerovi, určitě pochopí, když odmítnete. Důležitou součástí je použití elektrogelu, který je k sehnání v sexshopech a lékárnách. Jako náhradu můžete použít i lubrikační gel na vodní bázi. Elektrody jsou totiž kovové a při kontaktu se suchou kůží můžete pociťovat pálení nebo štípání, použitím gelu tyto pocity zmizí.

Pokračování 6 / 6

Kde seženete vše potřebné?

Pokud jste začátečníci, zajděte do obchodu s erotickými pomůckami. Personál vám poradí. Počáteční investice pravděpodobně nepřekročí dva tisíce korun. V on-line obchodech hledejte například v sekci elektrosex. Můžete vybírat mezi sadami určenými pro intimní hrátky nebo si můžete koupit například tělové svorky určené k stimulaci bradavek či jiných částí těla.

Článek připravil Blesk pro ženy.

Doporučujeme

Načíst další články