Video placeholde

Co udělal princ Harry, když mu holčička ujídala popcorn? Jeho reakce vás dostane!

Princ Harry je prostě sympaťák a žádný snob. Dokázal to při nedávném volejbalovém zápase. Zatímco bedlivě sledoval hru, zapomněl na svůj popcorn. Toho využila dvouletá Emily a vůbec neřešila, že pochoutka, která ji láká, je v rukou následníku trůnu. Když musíš, tak musíš, řekla si a začala princovi popcorn ujídat. Princova reakce vás dostane do kolen!

Během pravidelné účasti prince Harryho na sportovní paralympijské akci pro zraněné vojáky Invictus Games v Torontu, se mu stala velmi nečekaná, ale milá věc. Zatímco v poklidu s přáteli sledoval dění ze své sedačky, malá holčička jménem Emily Henson, která seděla na klíně své matky hned vedle něj, se rozhodla chopit příležitosti a seznámit se s členem britské královské rodiny, aniž by vlastně vůbec tušila, s kým má tu čest.

Dvouletá Emily se neostýchala a směle se krmila popcornem svého souseda. Princi Harrymu, který byl do volejbalového zápasu mezi Velkou Británií a Dánskem poměrně zabraný, celkem dlouho trvalo, než zjistil, že někdo svačí jeho popcorn.

Jeho následná reakce byla ale naprosto kouzelná. Na holčičku se mile usmíval a po celý zbytek programu na ni dělal grimasy, vtipkoval s ní a krmil ji dalším popcornem.

Potvrdil tak svůj status zábavného strýčka a především ukázal skvělý vztah k dětem. Jeho současná přítelkyně, americká herečka Meghan Markle, má velké štěstí a může si být jistá, že princ bude v budoucnu skvělým otcem. Kdoví, co se mezi nimi teď odehrává, ale podle všeho jejich vztah začíná nabírat na obrátkách. Že by se princ Harry po třicítce odhodlal konečně zklidnit a usadit?

Podívejte se, jak rostou Harryho synovec a neteř.