Vyzkoušejte něco nového a vzrušujícícho! Anální sex už není jen výhradou homosexuálů. Právě naopak!

Vyzkoušejte něco nového a vzrušujícícho! Anální sex už není jen výhradou homosexuálů. Právě naopak! Zdroj: Shutterstock.com

Co si muži opravdu myslí o análním sexu? Víme to!

Říká se, že anální sex je prý pro mnoho mužů takovou třešničkou na dortu, něčím, co milují, ale je to opravdu tak? Kvůli tomu, že se o něm mnohem více v poslední době hovoří a pomalu se dostává z kolonky sexuálních tabu, by se mohlo zdát, že je na tom něco pravdy. Zeptaly jsme se několika mužů, co si o prozkoumávání našich zadních vrátek opravdu myslí. Možná budete překvapené...

Pokračování 2 / 7

Pavel, 35

...
... | Zdroj: shutterstock

Anální sex beru jako příjemné zpestření sexuálního života dvou lidí. Nemyslím si, že bych bez něho nemohl existovat, kdyby ho partnerka nechtěla, nevyžadoval bych ho a byl zřejmě zcela spokojen. Ovšem pro mě jako pro chlapa má tento druh sexu jednu nespornou výhodu. Pokud moje partnerka nebere antikoncepci, potom je to simulace klasického sexu s možností ejakulace bez následků.

Pokračování 3 / 7

Jindřich, 27

...
... | Zdroj: shutterstock

Už jsem anální sex párkrát vyzkoušel a myslím, že je docela fajn. S mou stávající přítelkyní ho nepraktikujeme, protože jí není příjemný. Co se sexu týče, tak si rozhodně nemohu stěžovat, a nijak bez análního sexu nestrádám, vynahrazuje mi to jinými věcmi. Myslím si ale, že by si partneři měli vzájemně vycházet vstříc a plnit si navzájem své sexuální fantazie.

Pokračování 4 / 7

Emil, 45

...
... | Zdroj: shutterstock

Když jsem poprvé zkoušel anální sex, tak jsme se na to s tehdejší partnerkou pořádně nepřipravili. Tím pádem to byla pro nás oba dost negativní zkušenost. Tehdy ještě osvěta v tomto ohledu nebyla tak dostupná. Neměli jsme lubrikační gel, takže si dovedete představit, že to nebylo nic moc. Trvalo mi docela dlouho, než jsem se nechal přesvědčit, abych to znovu zkusil, tentokrát už bylo vše v pořádku, ale pokud tento druh sexu žena sama nevyžaduje, tak ho nijak neiniciuji.

Pokračování 5 / 7

Honza, 33

...
... | Zdroj: shutterstock

Anální sex je super, ale není lepší než klasický sex. Možná jen díky tomu, že je zadní otvor trochu těsnější, dostává se mému penisu o něco silnější stimulace. Jenže pokud máte přítelkyni, která posiluje vaginální svalstvo a dokáže ho skvěle ovládat, potom není třeba análního sexu.

Pokračování 6 / 7

Ben, 39

...
... | Zdroj: shutterstock

Ještě jsem anální sex nikdy neměl. Užívám si sex naprosto dokonale a postačím si při tom jen s vaginou nebo ústy. Nějak mi přijde nepříhodné žádat ženu o něco, o čem ani sám nevím, jestli bych si to užil. Kdyby mi to partnerka navrhla sama, tak bych do toho samozřejmě šel. Jen pro ten pocit, že jsem si to vyzkoušel, ale zatím jsem žádnou takovou nepotkal.

Pokračování 7 / 7

Roman, 51

Myslím si, že nejlepší na análním sexu je ten pocit, že mi žena tak důvěřuje. Je to mnohem intimnější než běžný sex do vaginy, takže pokud je žena svolná, čímž dává muži do rukou veškerou sílu, moc a převahu, je to fantastický pocit. Nikdy by chlap neměl ženu nutit dělat něco, co se jí nelíbí. Jsou ženy, kterým se anální sex líbí, a poznal jsem i takovou, která bez něj nedosáhla orgasmu, ale mnohým ženám nepůsobí potěšení. V takových případech se vůbec nic neděje, vagina je nádherná!

Článek připravil Blesk pro ženy.

Na ženském těle jsou ještě další čtyři místa, jejichž drážděním může dojít k orgasmu
Na ženském těle jsou ještě další čtyři místa, jejichž drážděním může dojít k orgasmu | Zdroj: shutterstock