Chtěl vypadat jako Ken, ael po 60 plastikách se úplně rozpadá!!!

60 plastických operací a přes sto kosmetických procedur má za sebou lidský Ken Rodrigo Alves. Třiačtyřicetiletý muž z Brazílie dlouho nebyl spokojený s tím, jak vypadá a podle svých slov teď konečně vidí v zrcadle skutečně to, po čem vždycky toužil. Dosavadní účet za jeho proměnu se vyšplhal k třinácti a půl milionu korun a zdaleka to není konečná částka.

Rodrigo Alves zasvětil posledních několik let života tomu, aby vypadal jako lidská panenka. Na svůj vzhled je náležitě hrdý, ale přiznává, že většina jeho těla je vytvořena uměle a tak někdy něco odpadne. Naposledy to byly jeho nové keramické zuby.

Nezastírá ale, že po tolika plastických operacích už se další stávají nutností. „Být živoucím Kenem není nic lehkého. Vyžaduje to neustálé udržování a zlepšování. Některé části se hroutí a padají, a tak jsou nutné další operace,“ přiznává Rodrigo.

Naposledy musel vyhledal speciální kliniku poté, co se ráno probudil a na polštáři vedle něj ležely jeho zuby. Ty si nechal totiž udělat umělé, velké a keramické a v týdnu se mu v noci rozlámaly. „Měli jsme velkou party a já jsem nejspíš příliš pil. V noci jsem měl nějakou noční můru a asi jsem kvůli tomu cvakal zuby tak moc, až se rozlámaly,“ říká. Na polštáři ráno našel tři vylámané bílé kusy porcelánu. Svůj chrup si ale nechal obratem spravit na specializované klinice a tak je zase dokonalý.

Jeho posedlost zašla tak daleko, že už teď říká, že nikdy nemíní zestárnout. „Nikdy nezestárnu, s dnešní moderní vyspělou kosmetickou péčí a kmenovými buňkami na sobě nikdy nebudu mít ani náznak stáří. Staře dneska člověk vypadá, jen když chce,“ uzavírá sebejistě Rodrigo.