Chcete být bohyně sexu? Známe pět kroků, jak na to!

Máte pocit, že o sexu se toho píše tolik, že snad ani není v lidských silách vstřebat všechny ty poučky a návody, jak být nejlepší milenka, jak ho rozžhavit a tak dál? Pak je tento článek právě pro vás! Přinášíme pět základních kroků, jak se v sexu stát bohyní! 

Popisujte svoje fantazie

Někdy je trochu složité vysvětlit partnerovi, jaké máte sexuální fantazie. Pro někoho by mohlo být mnohem jednodušší říct, jak se při nich cítí. Ve svých fantaziích můžete třeba být spoutaná, neschopná pohybu a můžete si třeba přát, aby vás partner "mučil" různými sexuálními pomůckami. Je to o bezmoci, troše strachu, napětí. To jsou ty pocity, které vás vzrušují. Najděte způsoby, jakými ve vás tyto pocity partner vzbudí.

Vyžadujte pozornost

Snažit se splnit partnerovy potřeby, fantazie a touhy je jedna věc a je to skvělé, ale nezapomínejte, že to všechno máte i vy. Dávat a brát, to je rovnováha v sexu, neodbývejte se, vyžadujte na partnerovi pozornost.

Vzbuzujte touhu

Dejte si s partnerem úkol, že si najdete patnáct minut v týdnu, kdy v sobě budete navzájem budit touhu. Touha může vést k sexu, ale nemusí. Je vědecky dokázáno, že touha v dlouhodobých vztazích přechází ze spontánní na tu, která reaguje na podněty. Vzájemné vzrušování takovým podnětem jistě je. Můžete trávit čas psaním smyslných esemesek, můžete si navzájem předčítat erotickou literaturu, dát si společnou sprchu nebo se třeba dívat na porno.

Napište si seznam

Vlastně by to měly být seznamy tři. Na jeden z nich si vypište aktivity, které máte vyzkoušené a které ráda provozujete. Na druhý z nich napište vše, co by vás lákalo vyzkoušet, a ten třetí je samozřejmě seznam věcí, které v žádném případě nepadají v úvahu. Vyprofilujete si tak krásně svou sexualitu a nastavíte si hranice. Třeba příští rok bude váš seznam vypadat trochu jinak.

Myslete na sex

Pokud máte celý každý den myšlenky pouze na to, co nakoupit, jak se postarat o děti, jak vyřešit pracovní projekt, potom se nedivte, že jste tak vyčerpaná. Zkuste si někdy cíleně navodit vzpomínky na sexuální zážitek, na noc plnou milování, představte si, jaké to bylo. Mozek se dá takto snadno ošidit. Když má dojem, že má sex, začne vyplavovat hormony štěstí a dobré nálady. Taková chvilka snění a zlepší vám to jak náladu, tak sebevědomí.