Brenda z 902 10 s chomáči vlasů v rukou a se slzami v očích: Rakovina je s vámi navždy!

Boj s rakovinou prsu herečky Shannen Doherty sledovali mnozí fanoušci kultovního seriálu 90. let Beverly Hills 902 10. Brenda je prozatím z nemoci venku, jak ale sama říká, rakovina je s vámi navždy. Herečka zavzpomínala na jeden z nejtěžších okamžiků léčby...

"Tento obrázek je tak osobní. Tehdy jsem začínala chemoterapii. Používala jsem ledový obklad v domnění, že mi nevypadají vlasy. Výsledek můžete vidět v mých rukách. Bylo mi zle, měla jsem pocit, že ztrácím sama sebe. Získávala lidi, ztrácela je. Byla silná i slabá. Cítila jsem se ošklivá a potom vnitřně krásnější než kdykoliv předtím. Pamatuji si to, jako by to bylo včera, jako by to bylo před minutou. Rakovina má mnoho fází," napsala černovláska, která si svoje zdraví statečně vybojovala. Prošla si přímo peklem, nakonec ale vše dobře dopadlo. Nicméně strach z rakoviny v ní zůstává dál.

„Rakovina je s vámi na vždy. Ti z vás, kteří s tím mají zkušenost vědí, že i když rakovině nakopete zadek, bude vás ovlivňovat dobře i špatně po zbytek vašeho života. Pořád jezdíte na horské dráze emocí. Pořád potřebujete podporu a lásku,“ dodala Shannen ke snímku, na kterém stojí a drží v rukou chomáče svých vlasů a paruku. Snad se herečka s rakovinou nebude už muset v životě setkat.