S tímhle kalendářem bude čekání na Ježíška ubíhat určitě příjemněji.

S tímhle kalendářem bude čekání na Ježíška ubíhat určitě příjemněji. Zdroj: Profimedia

Adventní kalendář jen pro dospělé! Co ukrývá?

Přestože má adventní kalendář potěšit především děti, najde se celá řada dospělých, kteří drobná překvapení také milují a prosinec si bez každodenního otvírání "okének" ani nedovedou představit. I proto je nabídka na pultech obchodů každý rok rozmanitější. A tak se kromě čokolád můžeme nechat potěši exkluzivní kosmetikou nebo vonnými svíčkami. Jeden anglický sex shop se rozhodl potěššit i své zzakzníky.

Jeden anglický sex shop se ale rozhodl potěšit i své zákazníky. Párům nabízí erotický adventní kalendář, který jim má hektický adventní čas trochu zpříjemnit. A zájem je obrovský. Loni byl kalendář během pár dnů vyprodaný, dá se proto předpokládat, že se ani letošní vylepšená verze na pultech dlouho neohřeje. A to i přes skutečnost, že v přepočtu stojí okolo tří a půl tisíc korun.

A co v sobě tenhle kalendář v luxusním fialovo-černém designu ukrývá. Jako v každém správném adventním kalendáři v něm najdete čtyřiadvacet různých překvapení. Od erotických karet s Kamasutrou, přes různé návleky a zaškrcovadla penisu, erotické kalhotky, smyslné dráždítko z peří, pouta, masku na oči, dilda a anální kolíky všech tvarů a velikostí, až po miniaturní vibrátor. Vlastnící kalendáře se tak mohou těšit na nezapomenutelné odpočítávání nocí, které zbývají do Štědrého dne.