5 tipů, jak si užít sex během menstruace | Ženy.cz
 


5 tipů, jak si užít sex během menstruace

4. ledna 2017 • 06:00
 • 5 tipů, jak si užít sex během menstruace

  Na menstruaci se snad nikdo netěší. Není nám dobře, můžeme si od krve ušpinit oblíbené spodní prádlo a ještě jsme náladové. Ale pozor, díky menstruaci si můžeme užít skvělého sexu. Možná vám to zní bláznivě, ale je to tak. Sex během menstruace není zvrhlý ani nepřijatelný. A jelikož jsme v tomto období mnohem citlivější a to nejen psychicky, ale také na těch potřebných místech, dost možná zažijete sex jako nikdy předtím. 

 • Berte krev jako výhodu


  Autor: shutterstock
  Pokud se rozhodnete mít sex během menstruace, musíte počítat s tím, že krev se stane součástí milostného aktu. Berte ji jako něco pozitivního. To, že jste se rozhodla udělat tento krok, je jako překonávání tabu. To mívá nebývale dobrý vliv na náladu při sexu, protože je to vzrušující. Můžete si připadat jako zlobivá holka, která porušila pravidla a zjistila, že to, co si zakazovala, je vlastně moc příjemné. Rebelka, která má ráda dobrodružství. Nestrachujte se ani o to, jestli se váš partner nebude děsit krve  - pokud souhlasil se sexem během periody, pak je na to připraven.

 • Objednejte si orální sex


  Autor: shutterstock
  Pokud by krev během sexu byla nepřekonatelným problémem, který zkrátka nepřekousnete, potom se můžete zaměřit na sex orální. Jelikož je klitoris drahný kousek od vagíny, neměl by - při správné hygieně, váš partner pocítit vůbec žádnou krev. Abyste si byla zcela jistá, můžete si pro jistotu vzít tampon nebo jen zůstat ležet na zádech, protože v takovém případě je vám nakloněna také gravitace.

 • Nová zkušenost spojuje

  Sex během menstruace stojí aspoň jednou v životě za vyzkoušení. Sex během menstruace stojí aspoň jednou v životě za vyzkoušení. Autor: shutterstock
  Je jedno, jestli jste s partnerem už dlouhé roky a víte o sobě snad úplně všechno, nebo máte vztah nový. Každý neobvyklý zážitek, který spolu podstupujete, vás spojuje. Pokud vám novinky podobného druhu nahánějí strach a býváte nervózní, není přece nic lepšího než udělat to s partnerem, kterého milujete a důvěřujete mu. Je totiž velice důležité, aby vás v téhle situaci ujistil, že všechno je v pořádku. Jedině pokud se úplně uvolníte, můžete si sex pořádně užít.

 • Menstruační kalíšek


  Autor: shutterstock
  Pokud vás děsí tampony, potom se můžete přeorientovat na menstruační kalíšek. Na rozdíl od tamponu nemá šňůrku, a tak se nemusíte cítit trapně, jste-li ten typ, který si zakládá na tom vypadat za všech situací jako pravá dáma. Existují také menstruační kalíšky, se kterými je možné provozovat sex, přičemž krev by měla zůstat uzavřena na místě.

 • Sprcha se hodí


  Autor: shutterstock
  Sex ve sprše je v každém jiném období trochu komplikovaný, protože voda vymývá přirozenou lubrikaci, a tím pádem může dojít ke dření a nepříjemným pocitům. Menstruační krev je ale něco jako lubrikant, který zaručí, že průnik bude hladký a stékající voda bude v tomto případě působit pouze příjemný, masírující požitek, který znásobí jeho dotyky.

  Článek připravil Blesk pro ženy.

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy