3 způsoby dráždění klitorisu, které možná neznáte

12. ledna 2017
 • 3 způsoby dráždění klitorisu, které možná neznáte

  Mnoho mužů je přesvědčeno, že klitoris je jen malý knoflíček nebo kulička, ale to je velká chyba. Klitoris je mnohem větší a je citlivý po celé své délce. Každá žena je citlivá na jiných místech a mnohdy se to liší i během jednoho měsíce. Klitoris v podstatě vypadá jako vidlice a může být dlouhý i přes deset centimetrů. 

 • Soustřeďte se na okolí

  Mnoho mužů míří právě jen na tu špičku ledovce, která je z klitorisu nejviditelnější. Klitoris má stejně jako penis schopnost zvětšovat se, když je vzrušený.

  Lehce se dá nahmatat to, co v podstatě tvoří jeho tělo, neboli stvol, na jehož vrcholu se poštěváček nachází. Připomíná malé lanko.

  Jakmile ho váš partner najde, nechte ho kroužit na něm prsty nebo jazykem. 

 • Mons pubis

  Latinský výraz pro to, co v češtině nazýváme stydkým pahorkem. Je to v podstatě trojúhelník, na kterém nám rostou pubické chloupky. Když vám partner bude tlačit na toto místo a zároveň vás bude dráždit zevnitř prsty, rozhodně ucítíte to, co jste možná ještě nezažila. Líbit se vám to bude i během sexu, když na toto místo přirozeně zatlačí.

 • Jděte na to zevnitř

  Autor: shutterstock
  Tlak na přední stranu vaší vaginy stimuluje vnitřní části klitorisu. Také proto je možná stimulace bodu G tak příjemná.

  Nechte se od partnera pěkně vzrušit, a až se objeví přirozená lubrikace, může do vás zasunout prsty a začít masírovat stěnu vaginy. Stejně tak bude stimulována při sexuálním aktu v určitých polohách.

  Nejlepší jsou polohy, kdy vy jste nahoře nebo když do vás bude partner pronikat zezadu. 

  Článek připravil Blesk pro ženy.

Jdi na homepage Zpět na začátek
1080p 720p 360p
Další příběhy

Horoskopy