Zásnubní a snubní prsteny pro rok 2019? Frčet budou „strakaté“ diamanty

Nový rok nám otevřel svou náruč, a tak není divu, že začínáme pokukovat i po módních trendech, které s ním budou spojeny. Pokud letos tušíte zásnuby nebo se chystáte uzavřít sňatek, možná už nyní hledáte tipy na nejkrásnější zásnubní či snubní prsteny, které si ve významný den navléknete. A jaké svatební šperky budou letos trendy? Zaměřte se na surové diamanty, minimalismus a odlišnost!

Zásnubní sety

Ideální volba pro ty, kteří i v oblasti šperků usilují o dokonalý design a propracovanost. V současnosti jsou na trhu sety zásnubních a snubních prstenů, které můžete nosit na jednom prstu tak, že dokonale splynou v jedinečný celek, přesně jako vy a váš nastávající.

Zatímco zásnubní prsten, často s krásným diamantem, je dominantou celé dvojice, jeho snubní bratr ho krásně doplňuje, a tak tvoří kombinaci tak krásnou, až oči přecházejí.

Minimalismus

Minimalismus je v módě již několik let, ale stále se neomrzel. Vždyť kdo by odolal důmyslným, elegantně klenutým liniím a designům, které se hodí ke každému outfitu i příležitosti?

Minimalistické šperky jsou jednoduše „in“ a není tedy překvapením, že v tomto stylu jsou k dostání i klenoty svatební. Ocení je jistě nejen muži, kteří dávají přednost jednoduchosti, ale i ženy, jež je ve svatební den mohou hladce kombinovat s ostatními šperky, jako jsou například zlaté náušnice či náramky.

Vintage styl

Pokud nepatříte mezi vyznavače minimalismu, a naopak toužíte po honosných a propracovaných špercích, pak sáhněte po vintage stylu. S těmito působivě zdobenými kousky ve stylu art deco či secese, budete rozhodně originální a vystoupíte z davu.

Darujte své milované například zlatý prsten s diamantem v libovolné barvě, ze kterého na ni bude dýchat melancholická nálada starých časů. Mezi nejoblíbenější tóny diamantů patří letos decentní odstíny, například dusty blue, šedivá, nebo černá.

Salt and pepper a černé diamanty

Jak už jsme na začátku zmiňovali, jedním z hesel letošních svatebních trendů je snaha odlišit se. A právě k tomu jsou diamanty příhodně pojmenované po soli a pepři jako stvořené. Téměř mikroskopické kousíčky v bílé a černé barvě tvoří v těchto drahokamech nádhernou mozaiku, která se perfektně hodí zejména k bílému zlatu.

A pokud chcete šperk dotáhnout k naprosté dokonalosti, zvolte pro něj diamanty černé, kterým v oblasti elegance a výstřednosti nemůže žádný jiný drahokam konkurovat.

Plánujete svatbu? V našem speciálu najdete praktické rady a přehledný harmonogram příprav pro svatbu v ČR i v zahraničí, v kostele i v lese. Prozradíme, co při obřadu musí zaznít, pomůžeme vybrat nejkrásnější šaty, nejlepší dort a tradiční koláčky. Přidáme tipy pro výběr svatebních oznámení, dekorací, které zajistí atmosféru nebo poradíme, jak zabavit hosty. Nechybí trendy a inspirace ze světových přehlídek a veletrhů. Chcete dokonalou svatbu? S námi to zvládnete!