Tommy Hilfiger vdával dceru a také pro ni navrhl netradiční svatební šaty

29. června 2017 • 06:00
Svatba dcery Tommyho Hilfigera
Svatba dcery Tommyho Hilfigera • Foto: Instagram @mrshilfiger

Je jasné, že když jste dcerou slavného návrháře Tommyho Hilfigera, tak vaše volba, co se týče šatů, padne právě na něj. Tak tomu bylo i u Ally Hilfiger, která si o víkendu vzala svého dlouholetého partnera. Co na její šaty říkáte?

Ally Hilfiger není jen dcerou se slavným příjmením. Sama se věnuje návrhářství a kromě toho je autorkou knihy Bite Me, kde se vypsala z frustrace z nemoci, která jí kvůli sérii špatných diagnóz ničila život dlouhých jedenáct let  lymeské boreliózy. Od sedmi do osmnácti let trpěla Ally nejen bolestmi, ale i vážnými psychickými problémy (například paranoiou). Nakonec skončila na psychiatrickém oddělení a trvalo dalších pár let, než se dala dohromady.

V knize mimo jiné popsala i vztah se svým slavným otcem, s nímž si sice byli blízcí, ale víc jako kamarádi než jako otec s dcerou. Prý ji zasvěcoval do nejrůznějších problémů, které řešil v byznysu i v osobním životě, ale sám jejím strastem tolik nenaslouchal. Bral ji jako dospělou parťačku a ona si přitom přála být jeho malou holčičkou. 

Tommy Hilfiger vede k oltáři svou dceru Ally. Kromě ní má ještě pět dětí Tommy Hilfiger vede k oltáři svou dceru Ally. Kromě ní má ještě pět dětí Autor: Instagram @mrshilfiger

Dnes je Ally dvaatřicet, sama má dceru a o víkendu se provdala za Steva Hashe, se kterým je už šest let. Od počátku přitom měla jasno, že nechce klasickou róbu, ale šaty v "gypsy chic" stylu, které budou souznít s její náturou. "Táta ví přesně, co sluší ženám, já zase přesně věděla, co chci, a myslím, že jsme společně vymysleli opravdu krásné šaty."

Těmi byla nakonec splývavá minimalistická róba, kterou doplňoval zdobný krajkový závoj s modrými folklórními výšivkami. Ladila s celkovým bohémským vyzněním svatby, která se konala na soukromém ostrově Mustique. Jak se vám nevěsta líbí?

Svatba dcery Tommyho Hilfigera Svatba dcery Tommyho Hilfigera Autor: Instagram @mrshilfiger

Jak se měnily svatební šaty v průběhu let? Podívejte se na video:
Svatební šaty během 100 let prošly velkými změnami VIDEO youtube.com/mode.com

Jdi na homepage Zpět na začátek

Dokonalá svatba

Plánování a harmonogram Svatební inspirace Cena svatby Místo svatby Svatební tradice Svatební šaty Svatební účesy Snubní prstýnky Svatební kytice

Plánujete svatbu? V našem speciálu najdete praktické rady a přehledný harmonogram příprav pro svatbu v ČR i v zahraničí, v kostele i v lese. Prozradíme, co při obřadu musí zaznít, pomůžeme vybrat nejkrásnější šaty, nejlepší dort a tradiční koláčky. Přidáme tipy pro výběr svatebních oznámenídekorací, které zajistí atmosféru nebo poradíme, jak zabavit hosty. Nechybí trendy a inspirace ze světových přehlídek a veletrhů. Chcete dokonalou svatbu? S námi to zvládnete!

 

Horoskopy