Tekutá rtěnka s matným efektem od Yves Rocher, cena: 145 Kč

Tekutá rtěnka s matným efektem od Yves Rocher, cena: 145 Kč Zdroj: www.yves-rocher.cz

Oblíbená parfémová voda Oui à l´amour od Yves Rocher nyní k dostání ve speciální limitované edici. Cena: 745 Kč
Matná rtěnka Grand Rouge od Yves Rocher, cena: 145 Kč
...
Užijte si zdravé nehty díky jojobovému oleji od Yves Rocher, cena:   139 Kč
Krém na ruce a nehty 2 v 1 s bio arnikou od Yves Rocher, cena: 89 Kč
11
Fotogalerie

Krok po kroku: Jak se stát dokonalou nevěstou?

Využijte nadcházející týdny pro jarní detox těla, mysli i pleti. Nezapomínejte, že nevěsta musí za každých okolností zářit. Proto věnujte pokožce dostatečnou pozornost a připravte ji na „den D“ zavčasu. Také se zamyslete nad líčením či úpravou nehtů. Vyzkoušejte, co vám bude nejvíce slušet a v čem se budete cítit neodolatelně.

1. Péče o pleť

Každodenní stres a špatné ovzduší zanechává na pokožce nezanedbatelné stopy. Než se tedy dostanete do kolotoče každodenních příprav, které vám možná budou kreslit kruhy pod očima a vrásky na čele, sáhněte po rostlinných přípravcích s detoxikačními a ochrannými účinky, které dodají vaší pleti potřebnou ochranu a energii pro regeneraci. Co třeba produkty z řady Elixir Jeunesse od Yves Rocher? Tato řada obsahuje aktivní výtažek z aphloie, který účinně bojuje proti vnějším negativním vlivům, působícím na stav pokožky. Extrakt z aphloie působí na pleť dvojím způsobem – regeneruje ji a chrání před znečištěním ovzduším, a tak zabraňuje jejímu stárnutí. Při pravidelném používání bude pleť zbavená toxinů, revitalizovaná a bude zářit zdravím.

2. Nevinné líčení

Něžné a přirozené líčení dodá každé nevěstě na půvabu. Úplně postačí sjednotit pleť, nanést rozjasňovač a líčka oživit pomocí oblíbené tvářenky. Oči ozdobte tělovým stínem, na oční víčko naneste jemnou linku a celý look zakončete nanesením řasenky. Odvázat se, pokud jde o barvy a textury, můžete na vašich rtech. Sledujte aktuální trendy a dejte přednost nejen přirozenému a přírodnímu vzhledu, ale i přípravkům s rostlinnými výtažky, které dovolí vaší pleti dýchat.

3. Podmanivá vůně

Výběr parfému pro váš svatební den určitě nepodceňujte. Pokud hledáte dokonalou vůni, kterou si spojíte s tímto výjimečným dnem a s každým přivoněním se vám vybaví krásné vzpomínky, máme pro vás skvělý tip. Vyzkoušejte emotivní vůni plnou ženskosti a řekněte „ano lásce“. „Parfém Oui à l´amour je ztělesněním odvahy a vášně. Je to nečekané propojení jiskrné svěžesti s vibrující smyslností. Výrazné tóny anděliky podtrhují přirozenou ženskost růže a skvěle se doplňují s jemnými hřejivými tóny tonkových bobů v kombinaci s elegantním nádechem cedru. Oui à l´amour je parfémem symbolizujícím nekonečnou lásku," říká Sophie Labbé, tvůrkyně parfému.

4. Krásné ruce

Upravené ruce a zapilované nehty jsou vizitkou každé ženy, a nejen ve svatební den.Věřte, že krásná manikúra dokonale podtrhne váš vzhled. Nezapomínejte, že po skončení obřadu budou svatební hosté obdivovat nejen vás, ale i váš snubní prsten. I z tohoto důvodu se rozhodně nevyplatí zanedbat péči o ruce. Aby byly vaše pokožka dokonale jemná, v prvním kroku ji dopřejte peeling. V druhém kroku dodejte rukám tolik potřebnou výživu. Skvěle poslouží například krém na ruce a nehty 2v1 s bio arnikou. Pokud trpíte na suché a lámavé nehty, nezapomínejte pravidelně používat vyživující lak, který nehtová lůžka náležitě zpevní. Jako poslední krok je samotné lakování. Před touto činností však nezapomeňte nehty důkladně odmastit – lak na nich bude lépe držet. A jakou barvu manikúry zvolit? Nevěsty stále nedávají dopustit na tělové odstíny v béžových a růžových tónech na osvědčenou elegantní francouzskou manikúru.

Vaše krása může být ohleduplná k přírodě

Zamýšlela jste se někdy nad tím, jak souvisí krása, kosmetika a potěšení našich smyslů se zdravím naší planety? Možná více, než vůbec tušíte. Kromě čisticích a pracích prostředků je to i běžná kosmetika, která zatěžuje nejen naši zemi, ale především i naše tělo. Proto se i při zkrášlování můžete chovat ekologicky a používat kosmetiku s rostlinnými výtažky. Například od francouzské značky Yves Rocher.

Krok po kroku: Jak se stát dokonalou nevěstou?

Tekutá rtěnka s matným efektem od Yves Rocher, cena: 145 Kč
Tekutá rtěnka s matným efektem od Yves Rocher, cena: 145 Kč | Zdroj: www.yves-rocher.cz
Oblíbená parfémová voda Oui à l´amour od Yves Rocher nyní k dostání ve speciální limitované edici. Cena: 745 Kč
Oblíbená parfémová voda Oui à l´amour od Yves Rocher nyní k dostání ve speciální limitované edici. Cena: 745 Kč | Zdroj: www.yves-rocher.cz
Matná rtěnka Grand Rouge od Yves Rocher, cena: 145 Kč
Matná rtěnka Grand Rouge od Yves Rocher, cena: 145 Kč | Zdroj: www.yves-rocher.cz
...
... | Zdroj: Shutterstock
Užijte si zdravé nehty díky jojobovému oleji od Yves Rocher, cena:   139 Kč
Užijte si zdravé nehty díky jojobovému oleji od Yves Rocher, cena: 139 Kč | Zdroj: www.yves-rocher.cz
Krém na ruce a nehty 2 v 1 s bio arnikou od Yves Rocher, cena: 89 Kč
Krém na ruce a nehty 2 v 1 s bio arnikou od Yves Rocher, cena: 89 Kč | Zdroj: www.yves-rocher.cz
Přirozená tvářenka z řady Couleurs od Yves Rocher. Cena: 169 Kč
Přirozená tvářenka z řady Couleurs od Yves Rocher. Cena: 169 Kč | Zdroj: www.yves-rocher.czwww.yves-rocher.cz
Obnovte a a hydratujte pokožku s peelingovým olejem na ruce s bio arnikou. Yves Rocher, cena: 99 Kč
Obnovte a a hydratujte pokožku s peelingovým olejem na ruce s bio arnikou. Yves Rocher, cena: 99 Kč | Zdroj: www.yves-rocher.cz
Monopudrové oční stíny dodají vašemu pohled hloubku. Yves Rocher, cena: 210 Kč
Monopudrové oční stíny dodají vašemu pohled hloubku. Yves Rocher, cena: 210 Kč | Zdroj: www.yves-rocher.cz
Řasenka Sexy Pulp extra černá od Yves Rocher, cena: 269 Kč
Řasenka Sexy Pulp extra černá od Yves Rocher, cena: 269 Kč | Zdroj: www.yves-rocher.cz
Sada Elixir Jeunesse od Yves Rocher ochrání pleť před negativními vnějšími vlivy a zpomalí tak její stárnutí!
Sada Elixir Jeunesse od Yves Rocher ochrání pleť před negativními vnějšími vlivy a zpomalí tak její stárnutí! | Zdroj: www.yves-rocher.cz