Chcete zažít opravdovou romantiku? Vyhrajte s námi zpáteční letenky do Benátek!

Benátky patří mezi nejkrásnější a nejromantičtější místa na světě! Možná také sníte o tom, že se jednou podíváte na náměstí svatého Marka, přejdete Ponte di Rialto a že se projedete gondolami mezi historickými domy. Právě teď máte jedinečnou příležitost se do Benátek podívat. Soutěžte s námi o dvě zpáteční letenky od Českých aerolinií a splňte si svůj sen!

Romantické procházky mezi nejstaršími památkami Evropy, úzké zaplavené uličky a plavby na gondolách, všudypřítomná atmosféra karnevalu a romantiky, to jsou italské Benátky. Právem patří mezi nejkrásnější místa na světě a přitahují nejen zamilované.

Užijte si svatební cestu, romantický pobyt s partnerem nebo výlet s kamarádkou, záleží jen na vás, koho s sebou vezmete.

Jak soutěžit?

Je to jednoduché.

1. Navštivte facebookové stránky Ženy.cz a staňte se fanouškem stránky.

2. Do komentáře pod soutěžní příspěvek na facebooku napište odpověď na otázku: „Jaký byl váš nejromantičtější okamžik v životě?“

Soutěž končí přesně na Valentýna v poledne. Vybereme nejoriginálnější odpověď a jméno výherce zveřejníme ještě ten den v komentáři.

Letenky do soutěže věnovaly České aerolinie.

Benátky jsou jedno z nejkrásnějších míst na světě

Plánujete svatbu? Všechno, co potřebujete, najdete v našem speciálu Dokonalá svatba. Tipy na nejkrásnější místa na obřad, přehledný harmonogram, kdy a co zařídit, nejnovější trendy přímo z přehlídek, tipy na šaty, účesy, nejkrásnější květiny nebo dorty, zkrátka vše, co potřebujete pro plánování Dokonalé svatby!

Plánujete svatbu? V našem speciálu najdete praktické rady a přehledný harmonogram příprav pro svatbu v ČR i v zahraničí, v kostele i v lese. Prozradíme, co při obřadu musí zaznít, pomůžeme vybrat nejkrásnější šaty, nejlepší dort a tradiční koláčky. Přidáme tipy pro výběr svatebních oznámení, dekorací, které zajistí atmosféru nebo poradíme, jak zabavit hosty. Nechybí trendy a inspirace ze světových přehlídek a veletrhů. Chcete dokonalou svatbu? S námi to zvládnete!