5 trendů, které letos vládnou svatebním dortům. Klidně je zkombinujte!

Nejen svatební šaty podléhají každoročním trendům, týká se to i dortů. Samozřejmě, že řada z nich přetrvává z minulých let, stále letí styl „naked cake“ nebo živé květiny. Pro rok 2017 ale přicházejí i zbrusu nové trendy. Podívejte se na ně, ať už plánujete svatbu ještě letos, příští rok... anebo se chcete jen tak pokochat.

Trendy se letos vesměs shodují: Svatební dort má vypadat sofistikovaně a elegantně, téměř jako by byl součástí moderního, skandinávsky laděného interiéru –fondán může být mramorovaný nebo metalicky pozlacený či postříbřený, což se skvěle vyjímá vedle bílé barvy a krajkové nebo volánkové textury.

Na své si ale přijdou i nevěsty, které si přejí svatbu v neformálním, přírodním stylu. Z designu totiž už i na dorty pronikl trend tabulových nápisů, přičemž tabulí je tentokrát samotný dort. A z gastronomie přiletěly koblihy, které se sice jeví jako praštěná alternativa, ale ve skutečnosti mohou vypadat velmi vkusně a efektně. Přesvědčte se!

Plánujete svatbu? V našem speciálu najdete praktické rady a přehledný harmonogram příprav pro svatbu v ČR i v zahraničí, v kostele i v lese. Prozradíme, co při obřadu musí zaznít, pomůžeme vybrat nejkrásnější šaty, nejlepší dort a tradiční koláčky. Přidáme tipy pro výběr svatebních oznámení, dekorací, které zajistí atmosféru nebo poradíme, jak zabavit hosty. Nechybí trendy a inspirace ze světových přehlídek a veletrhů. Chcete dokonalou svatbu? S námi to zvládnete!