SIRIUS 2

SIRIUS 2 Zdroj: FAST ČR, a.s.

reproduktor SIRIUS 2
SIRIUS 2
SIRIUS 2
SIRIUS 2
SIRIUS 2
6
Fotogalerie

Rodina SIRIUS 2: Hudba a léto k sobě neodmyslitelně patří

Letní teploty jsou tady a ke slunečnému počasí patří nejen různé zahradní party, ale především hudba. A to pořádně hlasitá. Domácí i světové hudební hvězdy se předhánějí ve skládání letních hitů a vy je chcete poslouchat. Všude! V práci, doma, na zahradě, na koupališti. Když jedete na vodu, když si uděláte v parku piknik. Kde jen budete chtít.

V dokonalém zvuku a v dokonalé kvalitě. Toho docílíte, pokud sáhnete po některém bezdrátovém reproduktoru z rodiny Sencor SIRIUS 2 a můžete se nechat unášet na vlnách skvělé hudby. Že se jedná o skvělý produkt dokazují výsledky prestižního testu, kde se Sirius stává vítězem i proti násobně dražší konkurenci.

Celá rodina Bluetooth reproduktorů z řady SIRIUS 2 nabídne dle jednotlivých modelů až 10 hodin přehrávání hudby, technologii TWS (True Wireless Sound), která umožňuje propojení dvou reproduktorů v rámci řady SIRIUS 2 pro ještě lepší prostorový zvuk díky rozdělení do dvou kanálů. Tři reproduktory a dva pasivní zářiče společně s digitálním zvukovým procesorem DSP poskytují 360° prostorový zvuk s bohatými působivými basy a maximálním výkonem 30 W. A také vícebarevné LED světelné efekty, které můžete v případě potřeby snadno vypnout. Skvělou kvalitu tohoto produktu zaručují i výsledky v testech a odborných recenzích, ve kterých se umisťuje na prvních příčkách. Třešničkou na dortu jsou už jen získaná expertní ocenění v mezi odborníky ze Stereo a video nebo magazínu Computer.

SIRIUS 2
SIRIUS 2 | Zdroj: FAST ČR, a.s.

Voděodolný bluetooth reproduktor se stupněm krytí IPX7 se hodí pro všechny vaše letní aktivity, i ty vodní. Kryt ze špičkové tkaniny navíc chrání před nepřízní počasí a poškrábáním. Rozhraní Bluetooth 5.0 umožňuje bezdrátové přehrávání s vysokým dosahem a v té nejvyšší kvalitě. Přehrávat můžete i pomocí paměťové karty nebo AUX vstupu.

Elegantní a nadčasový design i barevnost zaručuje, že tento reproduktor zaujme každého z vaší rodiny. Vybírat můžete ze čtyř barevných provedení od klasické černé, petrolejově modré, olivově zelené, po pudrově růžovou. A také ze čtyř velikostí Micro, jenž dáte i do kapsy, Mini se pohodlně vejde do malé kabelky či dětského batůžku, Sirius 2 standardní velikosti a MAXI, který skvěle ozvučí každou letní party.

Tak to letos rozbalte na maximum! Který kousek z rodiny SIRIUS 2 bude váš?

SIRIUS 2
SIRIUS 2 | Zdroj: FAST ČR, a.s.

 

Doporučujeme

Načíst další články