Kde koupíte stylové kalhoty s elastickým pasem?

Kde koupíte stylové kalhoty s elastickým pasem? Zdroj: Instagram @lunaisabellaa, @keziacook a @anoukyve

& Other Stories, 69 eur, stories.com
& Other Stories, 79 eur, stories.com
Arket, 69 eur, arket.com
Arket, 69 eur, arket.com
Caro Editions, 205 eur, caro-editions.com
27
Fotogalerie

Nejpohodlnější kalhoty na jaro a léto. S chutí je vyměníte i za oblíbené džíny!

Aktuální teplé dny nás opět nutí překopat své každodenní outfity. Kabáty snad definitivně můžeme sklidit do skříně a nastupuje dilema, co si obléknout ráno, když teploty odpoledne připomínají letní standard. Jedním z kousků, který se nyní vysloveně nabízí, jsou pohodlné kalhoty „na gumu“. Mají celou řadu podob a designů, které vedle elastického pasu zpravidla spojují i volnější nohavice a celkově ležérní střih.

TIP NA VIDEO: Souboj velikostí S vs. XL. Jak nosit kalhoty?

Video placeholde

Zatímco dříve jsme si pod pojmem „kalhoty na gumu“ představili maximálně nějaký domácí model, pandemie tento stereotyp zcela proměnila, když nás donutila pracovat doma a naopak – ven se nám najednou nechtělo vycházet vystrojení tak, jak jsme byli doposud zvyklí. Do módy se tehdy dostávaly luxusní saténová pyžama nebo stylové teplákové soupravy, které předznamenaly módu „uvolňování“. Od té doby jsou kalhoty s elastickým pasem součástí všech letních kolekcí.

Elastický pas může doprovázet takřka jakékoli modely včetně oblekových kalhot nebo cargo pants. Specificky se ale objevuje několik trendy tendencí – jako třeba u pruhovaných kalhot, které připomínají spodek od pyžama. Jsou ideálním kouskem do ležérních outfitů, jenž si budete chtít zabalit i na dovolenou. Elastickým pasem bývají často opatřeny i lněné kalhoty, které jsou ideální volbou, jakmile udeří vedra.

Stejně tak vás příjemně „ochladí“ i hedvábné kalhoty se saténovým finišem, jejichž elegance je předurčuje i k formálnějším outfitům. Efektní a přitom stále pohodlné budou také volné nohavice s plisovaným efektem, které připomínají sukni. Kde takové seženete? Podívejte se do fotogalerie v úvodu článku.

Kde koupíte stylové kalhoty s elastickým pasem? Tipy najdete ve fotogalerii v úvod článku. >>>