Začínáte běhat? Máme pro vás plán od Šárky Strachové | Ženy.cz
 


Začínáte běhat? Máme pro vás plán od Šárky Strachové

16. května 2019 • 06:00
Do formy se Šárkou Strachovou • Foto: Pavel Mazáč

Běhání zažívá v posledních letech obrovský boom. Určitě najdete ve svém okolí kamarádku, která své uběhnuté kilometry sdílí na sociálních sítích, nebo přátele, kteří se pravidelně fotí s medailemi za uběhnuté závody. Přemýšlíte, že byste se k nim také přidali? Jenže moc nevíte, jak do toho? Máme pro vás čtyřtýdenní plán a pomůže vám olympijská medailistka Šárka Strachová.

Splňte si svůj sen, tentokrát to vyjde. Od příštího týdne začněte běhat a bude vám u toho fandit přímo olympijská medailistka Šárka Strachová. 

Má pro vás nachystaný čtyřtýdenní plán, jak na to, i spoustu dalších rad a videí ohledně dýchání nebo výběru bot. Na konci si zaběhnete svých prvních pět kilometrů a máte jedinečnou možnost i motivaci  přijďte po měsíčním tréninku zvládnout svých pět kiláků a ukázat svou píli přímo Šárce do Prahy. Buďte u toho, zlákejte na stejnou startovní čáru třeba kamaráda a vytrvejte. Už žádné sliby. Tentokrát fakt začnete běhat.První tréninkový plán na každý den s postupným navyšováním i rady Šárky Strachové čekejte již v neděli 19. května na webu iSportLIFE.cz. V pondělí 20. května společně vybíháme!

Co vás čeká prvních sedm dní? Trénink a jedno běžecké téma!

Pondělí: tréninkový plán + jak vybrat vhodnou běžeckou obuv
Úterý: tréninkový plán + jak správně dýchat
Středa: tréninkový plán + ukážeme si dynamickou rozcvičku
Čtvrtek: tréninkový plán + protažení po tréninku
Pátek: tréninkový plán + jak je to s pitným režimem
Sobota: tréninkový plán + máme před během snídat?
Neděle: tréninkový plán + nezapomínejme na efektivní odpočinek

Více zajímavých témat, týkajících se aktivního sportování a zdravého životního stylu, najdete na webu iSportLIFE.cz.

Autor: Magdaléna Ondrášová
Klíčová slova:  běháníŠárka Strachová
Jdi na homepage Zpět na začátek

Běhání

Jak začít Jak často Technika Jak vydržet Oblečení V zimě Do schodů Hubnutí Běh se psem

 

Vše, co potřebujete vědět, když začínáte i když se chcete zlepšit. Jak se vyvarovat nejčastějších chybjak běhat bez kondice nebo po čtyřicítce, jaký vliv má běh na zdraví nebo jestli běhat s rýmou? Jak běhat s nadváhou, jak běhat v těhotenství, jak zhubnout běháním, je lepší běh ráno, nebo večerco při běhání jíst? Co nám pomohlo překonat lenost, jaký má běh vliv na psychiku a spousta dalších užitečných rad, tipů a triků. S námi to zvládnete!

Horoskopy