Známe výherkyně lístků na oblíbený závod RunCzech běžecké ligy!

Prezentace klienta |  22. srpna 2018 • 00:00
• Foto: Shutterstock

Máte rády vítr ve vlasech při běhání a těší vás běhat třeba i ve městě? Vyhrajte jeden z pěti volných vstupů na populární RunCzech! Stačí odpovědět na jednoduchou otázku a  startovné na oblíbený RunCzech, a to konkrétně na Adidas běh pro ženy 5 km, který v rámci Birell Grand Prix proběhne 8. září v Praze, je vaše! 

Lístek na Adidas běh pro ženy, který se uskuteční 8. září v Praze, získávají:

Irena Zelená - Třebíč
Petra Komárková - Liberec
Monika Zezulová - Dolní Heřmanice
Veronika Velechová - Potštát
Lucie Pokorná - Litomyšl

Běhání přináší ovoce

Pro všechny závody RunCzech zajišťuje společnost Kaufland čerstvé ovoce. Na trati tak budou moct běžci doplnit potřebnou energii formou čerstvých banánů nebo pomerančů. Nejen pro běžce v cíli, ale i pro návštěvníky je k dispozici čerstvé ovocné smoothie ve stánku Kaufland.

„Společnost Kaufland podporuje zdravý životní styl, ke kterému sport bezpochyby patří. Na tratích bude pro běžce přichystáno občerstvení v podobě čerstvého ovoce,“ dodává Renata Maierl, tisková mluvčí společnosti Kaufland.

Všichni nadšenci, kteří se chystají na běh 8. září, navíc mohou před závodem načerpat cenné rady a proběhnout se s Evou Vrabcovou-Nývltovou, nejrychlejší českou běžkyní. Společné setkání proběhne 5. září, a to od 17:00 v Running Mallu, chybět nebude ani ovocné osvěžení od Kauflandu.

Ovoce z domova i z exotických končin

Kaufland má ve svém sortimentu více než 200 artiklů a 100 druhů ovoce a zeleniny, které dováží denně do svých prodejen po celé ČR. Během roku se například prodá 8 odrůd melounů a dokonce až 12 odrůd jablek.

Široká nabídka čerstvého ovoce a zeleniny pochází především od více než 50 českých dodavatelů, ale i z různých koutů světa. Zákazníci tak mají možnost ochutnat i exotické kousky z dalekých destinací, kterými jsou například Peru, Chile, Malajsie a další.

Soutěžní otázka zní:

Pravidla soutěže najdete zde.

Své odpovědi zasílejte přes odpovědní formulář nejpozději do středy 29. 8. 2018. Společnost Kaufland je výhradním dodavatelem ovoce pro běžecké závody RunCzech!


Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy