.

. Zdroj: Adrop

Zážitkové Vánoce: Vyberte dárky, na které se nezapomíná

Nefandíte materialismu? Vydejte se při nákupu vánočních dárků úplně jiným směrem. Víme, jaké dárky se rozhodně nebudou povalovat v koutě. Navíc zanechají vzpomínky na celý život – jsou to ty zážitkové.

Přemýšlíte, čím udělat radost rodině či přátelům? K vybrání vhodného dárku se vyplatí naslouchat, případně se rovnou zeptat. Ale odpovědí by vám taky dost dobře mohlo být, že vlastně nic nepotřebují. Což možná tak úplně není pravda, protože zažít něco nového a nečekaného uvítá téměř každý z nás.

Proč je zážitek ten nejlepší dárek k Vánocům

Vánoční dárek, při kterém zažijete něco nového, případně se naučíte novou činnost, ve vás zanechá vzpomínku na celý život a vlastně svým způsobem formuje vaši osobnost. Prostě se stane součástí vaší identity. Tohle pyžamo nebo kuchyňský robot nedokáže.

Ale to není všechno, čím se zážitkové dárky liší od těch klasických. Mají také úžasnou schopnost udělat radost hned několikrát. Během rozbalování, při těšení se a pak samozřejmě i během samotného zážitku. Příjemné pocity se navíc vyplaví vždy, když budete o zážitku vyprávět přátelům či rodině.

.
. | Zdroj: Adrop

Potěšte adrenalinové nadšence i pohodáře

Zážitek nutně nemusí znamenat smršť adrenalinu a překonávání sama sebe. Jasně, bungee jumping nebo seskok s padákem jsou spíš pro dobrodružné povahy, ale potěšit můžete opravdu každého. Nehledě na pohlaví i věk.

Takže pokud hledáte dárek pro děti, partnera nebo prarodiče, najdete ho v zážitkové agentuře Adrop.cz, která má na výběr z 600 originálních dárků: od pohodových masáží přes hravé únikovky až po netradiční zážitky, při kterých si vyzkoušíte různá povolání na zkoušku.

A díky přehlednému dárkovému průvodci se nemusíte probírat veškerými nabízenými zážitky. Jednoduše vyberete, pro koho dárek hledáte, ideální lokalitu a samozřejmě i rozpočet.

Nejlepší dárek na poslední chvíli

Komu se to nestalo. V seznamu jste přehlédli tetičku a průšvih je na světě. Nebo není? Díky dárkovému poukazu hravě obstaráte dárek klidně i na Štědrý den. Za minutku máte poukaz v e-mailu, pak už stačí jen vytisknout, zabalit a oddechnout si.

.
. | Zdroj: Adrop

I hmotný dárek může být zážitek

Hledáte vánoční dárek pro někoho, kdo má rád věci podle sebe? Doporučujeme novinku s názvem KutilBox. Jak už název napovídá, přijdou si na své kutilové, ale také gurmáni a milovníci dobrého pití. Kreativní DIY sada obsahuje komponenty k výrobě a podrobný návod – vytvořit finální produkt si už ale obdarovaný musí sám.

A co je v nabídce? Vaření vlastního piva, dochucování destilátů, příprava chilli omáček, případně výroba koženého pásku, zápisníku, nebo dokonce i vlastnoručně zkompletovaného nože. U některých dárků zabere výroba kolem hodiny, u jiných se obdarovaní zabaví i na dny.

Každopádně radost z takového dárku mívá obdarovaný mnohem větší, než kdyby totéž dostal už hotové. Dokonce je vědecky potvrzené, že věci, u kterých se sami podílíme na výrobě, pro nás mají větší hodnotu. S takovým dárkem prostě nešlápnete vedle.

Tak co, už víte, jaký vánoční dárek svým blízkým vyberete?

Doporučujeme

Načíst další články