Alexander Wang jaro / léto 2017

Alexander Wang jaro / léto 2017 Zdroj: Profimedia.cz

Versace jaro / léto 2017
Chanel jaro / léto 2017
Erdem jaro / léto 2017
Proenza Schouler jaro / léto 2017
7
Fotogalerie

Vlasy alá Versace nebo Chanel. Šest nejžhavějších účesů z přehlídek

Léto je jako stvořené pro experimentování s vlasy – je obdobím večírků, svateb, festivalů a cestování. Ale co s nimi? Přinášíme inspiraci přímo z přehlídek pro jaro a léto 2017. 

Máte dlouhé nebo polodlouhé vlasy? Pak je právě teď ideální čas vyzkoušet s nimi něco nového. Nemusí jít o nic radikálního, naopak – někdy stačí málo a cool účes je na světě. Podívejte se, jakou inspiraci jsme pro vás vybrali z přehlídek na jaro a léto 2017.

Pokračování 2 / 7

Pěšinka a la devadesátky

Pěšinka uprostřed a perfektně uhlazená lesklá hříva jsou důkazem, že návrat trendů z 90. let nebere konce. Jestli tedy běžně nosíte vlasy sčesané na stranu, zkuste pro jednou změnu ve stylu topmodelky Gigi Hadid na přehlídce Versace. Uvidíte, že k vykouzlení cool účesu stačí opravdu málo.

Versace jaro / léto 2017
Versace jaro / léto 2017 | Zdroj: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 7

Culík na stranu

Na pláži nebo i ve městě je dobré chránit hlavu pokrývkou. Chanel pro tuto příležitost zvolil kšiltovky a modelkám nechal uvázat jednoduchý culík na stranu. Měl by být nízko posazený a upevněný neonovou gumičkou. Pokud chcete, můžete kšiltovku klidně vynechat.

Chanel jaro / léto 2017
Chanel jaro / léto 2017 | Zdroj: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 7

Ležérní drdůlek se stuhou

Čeká vás svatba kamarádky nebo vaše vlastní a chcete ji mít v bohémském stylu? Vsaďte na jednoduchý drdůlek v týlu a stuhu, kterou zavážete na mašli pod ním. Lehce ji upevněte pinetkami a kolem obličeje vytáhněte pár pramínků – tento styl, který byl k vidění na přehlídce Erdem, by neměl vypadat příliš uhlazeně.

Erdem jaro / léto 2017
Erdem jaro / léto 2017 | Zdroj: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 7

Přirozené vlny

Máte od přírody vlnité či kudrnaté vlasy? Gratulujeme! Nechte si je zkrátit maximálně na ramena a doplňte je výraznými náušnicemi jako modelky na přehlídce Proenza Schouler.

Proenza Schouler jaro / léto 2017
Proenza Schouler jaro / léto 2017 | Zdroj: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 7

Skinny copánky

Jestli vyrážíte na hudební festival, pak si kolem obličeje zapleťte jednoduché tenoučké copánky, jaké měly modelky na přehlídce Roberta Cavalliho. Stačí jeden nebo dva. Dodají vám bohémský look a la 70. léta a víc už nepotřebujete.

Roberto Cavalli jaro/léto 2017
Roberto Cavalli jaro/léto 2017 | Zdroj: Profimedia.cz

Pokračování 7 / 7

Tmavé odrosty & platinová blond

Platinová barva je velkým trendem tohoto léta. Postupně se odbarvují modelky, zpěvačky i herečky. Tento odstín vyžaduje častou údržbu, ale můžete se inspirovat i modelkami na přehlídce Alexandra Wanga, které měly tmavší kořínky. Ideální na léto, kdy nechcete běhat každou chvíli ke kadeřníkovi.

Alexander Wang jaro / léto 2017
Alexander Wang jaro / léto 2017 | Zdroj: Profimedia.cz