Vlasy alá Versace nebo Chanel. Šest nejžhavějších účesů z přehlídek | Ženy.cz
 


Vlasy alá Versace nebo Chanel. Šest nejžhavějších účesů z přehlídek

18. července 2017 • 06:00
 • Léto je jako stvořené pro experimentování s vlasy  je obdobím večírků, svateb, festivalů a cestování. Ale co s nimi? Přinášíme inspiraci přímo z přehlídek pro jaro a léto 2017. 

  Máte dlouhé nebo polodlouhé vlasy? Pak je právě teď ideální čas vyzkoušet s nimi něco nového. Nemusí jít o nic radikálního, naopak – někdy stačí málo a cool účes je na světě. Podívejte se, jakou inspiraci jsme pro vás vybrali z přehlídek na jaro a léto 2017.

 • Pěšinka a la devadesátky

  Pěšinka uprostřed a perfektně uhlazená lesklá hříva jsou důkazem, že návrat trendů z 90. let nebere konce. Jestli tedy běžně nosíte vlasy sčesané na stranu, zkuste pro jednou změnu ve stylu topmodelky Gigi Hadid na přehlídce Versace. Uvidíte, že k vykouzlení cool účesu stačí opravdu málo. 

  Versace jaro/léto 2017 Versace jaro/léto 2017 Autor: Profimedia.cz
 • Culík na stranu

  Na pláži nebo i ve městě je dobré chránit hlavu pokrývkou. Chanel pro tuto příležitost zvolil kšiltovky a modelkám nechal uvázat jednoduchý culík na stranu. Měl by být nízko posazený a upevněný neonovou gumičkou. Pokud chcete, můžete kšiltovku klidně vynechat.

  Chanel jaro/léto 2017 Chanel jaro/léto 2017 Autor: Profimedia.cz
 • Ležérní drdůlek se stuhou

  Čeká vás svatba kamarádky nebo vaše vlastní a chcete ji mít v bohémském stylu? Vsaďte na jednoduchý drdůlek v týlu a stuhu, kterou zavážete na mašli pod ním. Lehce ji upevněte pinetkami a kolem obličeje vytáhněte pár pramínků – tento styl, který byl k vidění na přehlídce Erdem, by neměl vypadat příliš uhlazeně.

  Erdem jaro/léto 2017 Erdem jaro/léto 2017 Autor: Profimedia.cz
 • Přirozené vlny

  Máte od přírody vlnité či kudrnaté vlasy? Gratulujeme! Nechte si je zkrátit maximálně na ramena a doplňte je výraznými náušnicemi jako modelky na přehlídce Proenza Schouler

  Proenza Schouler jaro/léto 2017 Proenza Schouler jaro/léto 2017 Autor: Profimedia.cz
 • Skinny copánky

  Jestli vyrážíte na hudební festival, pak si kolem obličeje zapleťte jednoduché tenoučké copánky, jaké měly modelky na přehlídce Roberta Cavalliho. Stačí jeden nebo dva. Dodají vám bohémský look a la 70. léta a víc už nepotřebujete.

  Roberto Cavalli jaro/léto 2017 Roberto Cavalli jaro/léto 2017 Autor: Profimedia.cz
 • Tmavé odrosty & platinová blond

  Platinová barva je velkým trendem tohoto léta. Postupně se odbarvují modelky, zpěvačky i herečky. Tento odstín vyžaduje častou údržbu, ale můžete se inspirovat i modelkami na přehlídce Alexandra Wanga, které měly tmavší kořínky. Ideální na léto, kdy nechcete běhat každou chvíli ke kadeřníkovi. 

  Alexander Wang jaro/léto 2017 Alexander Wang jaro/léto 2017 Autor: Profimedia.cz

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy