Střípky z diáře: Akce, které musíte stihnout do konce dubna

19. dubna 2017 • 06:00
Tyhle akce vám nesmí uniknout! • Foto: Facebook / Vnitroblock

Přemýšlíte, kam v následujících dnech v Praze vyrazit za zábavou, módou, vědou, uměním nebo jídlem? Přinášíme vám výběr nejzajímavějších akcí, které jsme si zakroužkovaly v redakčním diáři.

Festival Na hlavu

Připadá vám, že se svět zbláznil? Neváhejte a dorazte na první ročník filmového festivalu o duševním (ne)zdraví a mysli. Těšit se můžete na filmy s přednáškami odborníků, kteří snímky představí v novém světle. Akce se koná od čtvrtka 20. dubna do neděle 23. dubna v kině Světozor.
Více informací najdete ZDE.

Fingerfood v Holešovicích

Máte rádi jednohubky? Ochutnávat fingerfood speciality z celého světa můžete v neděli 23. dubna od 10 hodin do 20 hodin na plácku před klubem Cross v Holešovicích. Kromě dobrého jídla se můžete těšit i na hudební produkci. Vstup na akci je zdarma.
Více informací najdete ZDE.

Za uměním do Vnitroblocku

Na nabitý program plný workshopů a přednášek s oblíbenými designéry můžete v neděli 23. dubna vyrazit na akci Plný Block vol.2 - ART do holešovického Vnitroblocku. Seznámit se budete moci s pomalou módou, krasopísmem, šitím sešitů, poezií, divadlem, uměním koláže nebo si zkusit práci fotografa.
Více informací naleznete ZDE.

Fashion Revolution v Pokojích

Pokud je móda vaše srdeční záležitost, neváhejte a přidejte se ke kreativní revoluci v ulicích. Dozvíte se více o problematice udržitelné módy, odkud vaše oblečení pochází, kde se vyrábí a spoustu dalších zajímavých věcí. Akce se koná od pondělí 24. dubna do pátku 28. dubna. Vydat se můžete na tour po sekáčích, poslat dál oblečení, knížky i vybavení do domácnosti nebo se podívat na film The True Cost.
Více o programu se dozvíte ZDE.

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy