.

.

Slavné krásky s ženskými křivkami, které dobyly svět!

Ženské křivky už mají delší dobu zelenou a trend extrémní štíhlosti je pasé. Existuje ovšem několik slavných žen, které nepodlehly tlaku společnosti ani před lety a staly se populárními i s oblými ženskými křivkami a pár kilogramy navíc. Také díky nim jsou "normální holky" konečně v kurzu. 

Kate Upton (26)

Jedna z prvních modelek, které si prorazily cestu na prestižní přehlídková mola, přestože nesplňovaly míry 90-60-90. Díky jejím perfektním ženským křivkám se oni známé značky spodního prádla i plavek (aktuálně je tváří značky Yamamay) doslova přetahovaly. Kate si nyní dává od modelingu pauzu, protože se ji loni v listopadu narodila holčička.

Článek pokračuje na další stránce >>

Pokračování 2 / 3

Sofia Vergara (46)

Oblíbená kolumbijská herečka se prosadila zhruba před třiceti lety jako modelka. Od roku 2000 ovšem prorazila i v herecké branži, kde patří mezi nejlépe placené televizní herečky. Přestože ji za čtyři roky bude padesát, vypadá naprosto famózně, a ve většině rolí hraje mnohem mladší postavy.

Pokračování 3 / 3

Beyoncé (37)

Jedna z nejúspěšnějších světových zpěvaček je na své křivky patřičně hrdá. Na svých koncertech se rozhodně nebojí odhalit nohy, ani pořádně zavrtět boky.

https://prozeny.blesk.cz/clanek/pro-zeny-vip-ze-zivota-hvezd/266930/10-sexy-slavnych-zen-krev-a-mliko-ktere-dobyly-svet.html#192410