Meghan Markle

Meghan Markle Zdroj: Profimedia.cz

Novoroční předsevzetí Meghan Markle: Nekousat si nehty a nemluvit sprostě

Meghan Markle, nastávající žena prince Harryho a budoucí vévodkyně, má za sebou turbulentní rok, kdy se z ne úplně známé herečky stala jednou z nejsledovanějších žen světa. Ačkoli letos s novináři žádná svoje novoroční předsevzetí nesdílela, před dvěma lety se toho nebála. A prý si stejná dává každý rok. 

Ještě do roku 2016 si Meghan Markle bez zábran užívala dobré jídlo i večírky s přáteli. Své soukromí ochotně sdílela nejen na Instagramu, ale i na svém blogu The Tig, který se letos v dubnu rozhodla z pochopitelných důvodů zavřít. I díky němu si však dnes můžeme domyslet, jaká skutečně je nastávající žena prince Harryho: Normální holka, která se ráda baví a bere věci i sama sebe s humorem. Důkazem jsou i novoroční předsevzetí, která si stanovila pro rok 2016 – jen pár měsíců předtím, než poznala prince Harryho a její život se obrátil naruby.

„Nekousat si nehty. Přestat mluvit sprostě. Oprášit francouzštinu,“ napsala na svůj blog před dvěma lety. První dvě novoroční předsevzetí si prý Meghan dává každý rok, protože se jí špatně dodržují. „Sprostá slova vypouštím, když jsem přepracovaná nebo když mám trochu drzejší náladu po pár drincích. A co se týče kousání nehtů – no, většinou se neudržím při turbulencích v letadle nebo zkrátka když jsem ve stresu. Vím, že takto by se dámy chovat neměly. A platí to i pro nadávání. Zatraceně! Ale co, moje nehty budou v pohodě. A když vypustím čtyři sprostá slovíčka za měsíc, tak upřímně? Myslím, že to člověku dodává charakter.“

...
... | Zdroj: Profimedia.cz

Toto odlehčené přiznání však pouze předcházelo vážnějšímu zamyšlení, jaký rok by si Markle přála. „Jediné, co jsem doopravdy schopná dodržet, je přistupovat k životu s větší hravostí. Smát se a užívat si, být zásadová, ale zároveň se přijímat, jaká jsem. Moje novoroční předsevzetí je ponechat si prostor pro zázraky. Mít svoje plány, ale být v pohodě, když se něco pokazí. Mít svoje cíle, ale být připravená na změny. Dát zázraku vědět, že má u mě dveře otevřené a že mě může kdykoli navštívit,“ napsala Meghan Markle a všem čtenářům popřála šťastný nový rok 2016.

Ani nemohla tušit, jaké zázraky se s jejím životem budou následující roky dít. V červnu 2016 poznala prince Harryho, v listopadu 2017 se zasnoubili a letos, 19. května, bude svatba. O to větší výzvou bude letos pro Meghan zvládnout ty nehty a nadávky.